» »

postavitev strani

postavitev strani

sixty ::

Pozdravljeni.

S pomočjo total commanderja sem naložil stran v tistih 50mb, ki jih ima firma zakupljenih pri siolu. Rezervirano imam tudi domeno, ki je v paketu s temi 50mb. No, upload je šel brez problemov, vendar nato stran z domene ni vidna oz. javi "No web site is configured at this address."

Kaj sem spregledal?

Maribor ::

Si uplodal v zato namenjeno mapo ?
Bolje ispast glup, nego iz aviona :)

sixty ::

Preizkusil sem dat v vse mape, vendar ne deluje...

#000000 ::

OK. vem da je blesavo vprašanje, vendar vseeno, a maš index file v mapi. LP aja dej link.

BluPhenix ::

ja mene je tudi to najprej prešinilo. Imaš osnovni file z imenom index.html, index.html, default.html ali default.htm? Če ne, ne bo šlo.

Kolikor se spomnem pri siolu lagko daš vse v root datoteko tvojega uporabniškega imena, ne rabiš dajat po nobenih mapah.

Kaj pa direkten dostop si sprobal: www.naslov.com/mojcastran.html ? Tudi to ne dela?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

sixty ::

Imam index.html :) seveda.

Ja, problem je tudi to, da ko napišem www.naslov.si/index.html tudi javi isto... "No web...."

Sem pisal na siol... čakam na odgovor.... upam, da pride čim prej.

Če ima še kdo kako domislico.... le...

#000000 ::

Ja ne vem, mislim da nekaj narobe delaš, vendar lahko imajo tud kake težave, kdo bi vedu, lahko probaš še tole, počisti zgodovino brskalnika (bilokaterega uporabljaš) da sprazniš cashe in mogoče se zgodi čudež. Aja če ni skrivnost, lahko napišeš povezavo do tvoje strani, mogoče ne dela samo tebi. LP

sixty ::

Zgodovino brskalnika sem že enkrat probal počistit --- ne dela.
Tudi drugim ne dela....

sixty ::

Edina logična možnost, ki mi še pade na pamet je, da so pri siolu zafrknili DNS....

#000000 ::

Ja lahko, ampak lej za foro si najdi nek free host (to maš dve minuti dela) magari voljo (če še ma) in tja uploadaj ter probaj, če bo delalo je res zafrknil dns. Ampak zdi se mi, da se lahko to tudi preveri, kako pa naj pove kdo ki ve več. LP

sixty ::

Jasno, da dela, saj do sedaj, ko nisem imel še placa sem vse uploadov na freeweb.siol, na tistih 10mb zastonj placa....

#000000 ::

Mislm zakaj pa tega nisi omenil že na začetku. LP

mte ::

A nima siol neke telefonske tehnične pomoči ravno za take namene?
lp

root987 ::

Ima.

Pa če se prav spomnem, kar ti naj potrdijo fantje na siolu, je nek fuck up z dnsji - verjetno na strani siola, možno da pri tvojem ispju (če slučajno tvoj isp ni siol). Poskusi preko kakšnega proxy strežnika (pa naj bo lociran v tujini).
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

sixty ::

Sedaj dela. Juhu.

Naredil nisem nič. Mogoče so popravili to z dns-i. Ne vem in verjetno tudi nikoli ne bom izvedel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava ISP-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
505122 (4299) NeMeTko
»

Kvazi Članek: "Hekanje" Amino 103 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15642090 (19029) cevlj
»

Problem z domenami na Apache

Oddelek: Omrežja in internet
261634 (1261) Ice-Heki
»

Malo pomoči z domeno

Oddelek: Omrežja in internet
51252 (1084) harvey
»

Vpis registrirane domene v primarni DNS strežnik

Oddelek: Izdelava spletišč
133393 (3087) Tody

Več podobnih tem