» »

CD-RW

CD-RW

OldSkul ::

Al se splača kupit Aopen 24x10x40 pekač.Men se zdi pocen !

Han ::

Vzemi rajši Teac 24/10/40. Je tudi poceni, prebavi praktično vse medije (to za AOpen ravno ne drži) in je pripravljen na CD-MRW...

ChiefThunder ::

Dej mi za informacijo povej, kaj je CD-MRW. Sicer pa; kje sploh gledate te cene?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

dualband ::

če maš možnost pejt po pekača v nemčijo. Moj frend je za 199mark dubu Acer 20/10/40

Han ::

CD-MRW je nova RW plošča, na katero zapisuje pečka po t.i. Mount Rainier standardu, ki je bil "razvit" z namenom, da se poenoti in poenostavi zapisovanje na prepisljive nosilce. V prihodnosti ne boš potreboval posebnega programa za paketno zapisovanje, saj bo to podpiral kar operacijski sistem; plošča pa se bo formatirala v ozadju, medtem ko bo pogon nanjo pisal podatke. Nekaj o tem piše tudi v novem Monitorju...

OldSkul ::

Ne ne Aopen je dobra firma ker mam teste doma in je odličen!

Aja pa še to! TEAC je brez programov in zato se ne splača!

Pa jaz bi si snemal glasbo na CD-je in me zanima kak sse to nardi.Jaz mam glasbo v MP3 formatu in verjetno bom moral pretvort v en format ki se ga ne spomnim.Povejte mi bolj natančno!

T(he) Boss ::

Format je wav! Ce imas kaki vredi program za pecenje ne rabis drugega programa, ker sam pretvori format!

tedybear ::

TEAC je brez programa? Ja in k da jih na netu ne dobiš.....To je brezvezen podatek,brez zamere...
KABEL RULA!!!

Daishi ::

In se majhna pripomba !

Vecina Teac 24x, ki smo jih prodali je bila Z programi! :D

Ce bi koga slucajno to motilo.

Edino slaba lastnost Teac-a je CloneCD in SD2 diski.

Je pa zato najboljsi za snemanje glasbe. ( uni ta luxuzni testi kvalitete zapisa so pokazali, da je tista napredna tehnika "centriranja" laserja pri Teac-u res dobra )
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Han ::

Zakaj slaba lastnost v navezi s CloneCD in SD2 diski? Saj naredi delujočo kopijo, le malo dlje traja, če uporabiš pečko tudi za branje. :\

OldSkul ::

No kolk pa stane poln paket Teac.... in kateri trgovini!?

Drgač pa še zmeraj sem za AOPEN, se mi zdi boljši.!:D

totimato ::

jaz pa sem za Lite-On



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526673 (5587) City
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605582 (4575) ender
»

Kateri pekač?

Oddelek: Kaj kupiti
171694 (1448) AtaStrumf
»

Pečica

Oddelek: Kaj kupiti
341838 (1211) humanoid
»

kateri cdrw zapisovalnik od teh???

Oddelek: Kaj kupiti
452016 (1454) Quickbeam

Več podobnih tem