» »

Kateri pekač?

Kateri pekač?

AtaStrumf ::

V poštev pridejo od 24x naprej, pa da ima popolno podporo kopiranju zaščitenih CD-jev (audio in igre itd.). Baje TEAC 40x ne podpira SafeDisk v 2.5.x podpira pa nižje. To mi gre mal v nos sicer bi takoj vzel TEAC-a. 24x TEAC pa naj bi podpiral vse verzije SafeDiska v 2. Kako je kaj s tem? Pa ne mi predlagat Plextorja ker je predrag.

TheJack ::

Najboljši za kopiranje zaščitenih cedejev je baje ta nov Mitsumi. Vsaj tako pravijo na http://www.cdfreaks.com/.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Han ::

Noben Teac ne zmore brez pomoči posebnih programov zapeči kopije SD2 2.5x, ki bi delovala povsod.

Pravzaprav nima smisla kupovati pečke na osnovi tega, ali je z njo možno kopirati zaščitene igre, saj se bo kaj kmalu pojavila nova oblika zaščite, ki je ne boš mogel enostavno zaobiti...

AtaStrumf ::

Han a to pol pomeni, da s pomočjo posebnih programov bi pa šlo? Kateri pa naj bi to bili?

Han ::

Mogoče Betablocker, ki ustrezno "popravi" CloneCD sliko. Ali pa kakšna prihodnja različica CloneCD oziroma podobnega programa.

AtaStrumf ::

No sem šel mal na CDFREAKS pogledat in imajo res super ocene pekačev in piše, da moraš pri snemanju z Clone CD-jem vklučit Amplify Weak Sectors, pol pa na nekaterih enotah dela, samo na TEAC-u samem pa ne, dela pa npr. na Toshiba DVD-ju. Svašta! Gre se za to, da ne podpira Correct EMF Encoding. Podpira ga pa npr. Lite-On 32x, samo ta ima pa druge probleme (slabo ripa poškodovane Audio CD-je). Pismo ni popolnega pekača. GRRRR!

Pikachu ::

Hehe, pa je!

Yamaha CDRW 3200!

LP,
Pikachu.

Tomi ::

Ja, vzami lepo Teaca 24x, pa ne boš imel problemov. Jaz ga imam, in me še ni pustil na cedilu.
metrodusa.blogspot.com

piek ::

Pocakaj na LiteOn 40x/12x/48x.:D

Raketa od pekaca...

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---

SN ::

Vzem TEAC ker so robustni in vzdržljivi, če maš pa dost keša
pa vzem PLEXTORJA. :)

ender ::

AtaStrumf: pa ja ne boš z writerjem ripal audio CDjev....

KuhaR ::

Mam ASUS-a 32x12x40x in dela bp. Je tih in hiter. Pa še oceni 28K SIT v Essediju.

AtaStrumf ::

Eh sem že nabavil TEAC 24x....po pomoti (niti ne tako dolga zgodba samo nimam časa zdele:D ). Ni glih nevem kaj kukr berem zdele. Lite-on 24x je baje precej cool, pa 32x je ful poceni sam kaj jo je že opravljeno. Upam da Lite-On-i kaj crkujejo al pa kaj tazga :D. No vsaj dokaj poceni za naše razmere sem ga kupil (32k SIT pri anni-ju). Bom že preživel. Saj bi vam razložil kako sem se zaj pa me je sram. Mogoče kasneje ko zberem pogum in čas.

AtaStrumf ::

Še eno vprašanje. A je normalno da računalnik šteka med snemanjem. Ko sem snemal na 24 mi je internet ful počasi nalagal, tudi offline, pa Outlook se je odpiral sto let. A je disk tolk obremenjen med snemanjem al kva? Pri TEAC 4x (prejšnji pekač) je računalnik delal brez najmanjšega problema, pa niti ni imel burn proof. Komot sem surfal (on in off-line) in nikoli nobenega uničenega CD-ja in vse je letelo kot če ne bi nič delal v ozadju.

bzagozen ::

Glavni problem med snemanjem je, da ti "zabasa" ram. Disk brez problema "folga". Poglej enkrat, ko boš kopiral velik fajl na disk, koliko rama imaš še prostega :) Pri peki CD-jev je pa isto, vsaj pri večjih hitrostih.
www.alkoma.si

OmegaBlue ::

en beseda PLEXTOR.
res da je drag ampak se splača:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Han ::

AtaStrumf, vklopi DMA.

..::OmegaBlue::.. - Plextorja se ne splača. :D

AtaStrumf ::

Vsi DMA-ji so vklopljeni tako na pekaču kot na disku, samo sem pa opazil da imam disk na slave. Pa samo enega imam. Čudno. Bo treba jumperje prestavt. Drugač pa imam 256 MB DDR RAM-a, Athlon XP 1600+, IBM IC35 60 GB disk ATA 100, tako da nebi smel biti to problem. Kva pravte?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379568 (5892) jastreb
»

NAJ SOFT za SNEMAT

Oddelek: Programska oprema
151433 (1092) BaRtMaN
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605566 (4559) ender
»

Katerga?

Oddelek: Kaj kupiti
111034 (870) ABX
»

Snemanje Cd

Oddelek: Programska oprema
231661 (1368) Daniel

Več podobnih tem