» »

Optimatizacij spletne strani

Optimatizacij spletne strani

fungy ::

Zanima me, kako bi optimatiziral spletno stran, da kadar bi vpisal določeno besedo (npr. xxx), bi v googlu biv prvi zadetek moja stran (ki ima seveda domeno "xxx.si"). Skušal sem že preko keywords in description, pa željenega rezultata ni.

In še kakšnem principu deluje iskalnik google.com, ko išče (a prvo išče po domeni al kak)

Hvala že vnaprej

LapD ::

Ne morš prisilt gugla da bo tvoja stran na prvem mestu, samo z optimizacijo, čeprav tudi to pripomore. Kokr vem google gleda tud na kolk straneh se pojavlja link do tvoje strani in pol na podlagi tega dela "lestvico". Correct me if iam wrong.

fungy ::

Tej pa mi vsaj poskusite pomagati, kako bom spravil spletno stran čim višje v iskalniku.
Besedico "xxx" sem uporabil že v keywords in description, pa tudi v domeni je... je še kje kaj, na kaj sem pozabil vpisat ?

Hvala za tako hiter odgovor

Vice ::

Prepričaj ostalih par miljonov naj nehajo uporabljat to tvojo besedo "xxx".

meacho ::

Besedo xxx zamenjaj za nekaj ne tolk popularnega pa bo:))

fungy ::

Sej nimam besede "xxx", ampak sm napiso to, ker nebi rad razkril domene še zaenkrat...

Tody ::

ja čimveč različnih različic napiši...

meacho ::

Saj vem da nimaš xxx.... Sam google te da na vrh, če je mal zadetkov na tvoje besede..

klemen22 ::

Saj vem da nimaš xxx.... Sam google te da na vrh, če je mal zadetkov na tvoje besede..

Si šel probat kaj?:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mspider ::

Zanima me, kako bi optimatiziral spletno stran, da kadar bi vpisal določeno besedo (npr. xxx), bi v googlu biv prvi zadetek moja stran (ki ima seveda domeno "xxx.si"). Skušal sem že preko keywords in description, pa željenega rezultata ni.


Veliko dejavnikov vpliva na dobre rezultate v iskalniku Google. Zelo se da izboljšat rezultat na Googlu, če veš kako deluje in kaj so njegove potrebe.

Veliko uporabnik napotkov o optimizaciji spletne strani za potrebe Google-a boš našel na tem naslovu www.kibit.net.

dolegar ::

Kolk eni radi delajo sami sebi reklamo >:D

mspider ::

Kolk eni radi delajo sami sebi reklamo



V dobrobit tistim, ki jim lahko ponudiš tisto kar iščejo in povprašujejo!

Sicer pa, kolk so eni obremenjeni z nevoščljivostjo...

dolegar ::

V dobrobit tistim, ki jim lahko ponudiš tisto kar iščejo in povprašujejo!


Se strinjam, da je treba pomagati. V tem primeru oglašuješ le svoje storitve (glej pravila) namesto, da bi podal še kake druge "nepristranske" povezave, da lahko dobi širši pogled na njegov problem...

http://www.optimiziraj.si/
www.nasvet.com/optimizacija_spletnih_strani.php

fungy ::

Hvala vse za pomoč, bom preštudiral vajini spletni strani in upam da bom čim višje na googlu :D


Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitev domene

Oddelek: Pomoč in nasveti
101619 (1415) jugi
»

Trgovci... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566953 (4864) mpv404
»

Ocenite strani

Oddelek: Izdelava spletišč
8679 (679) _Beast
»

Vpis v googlov iskalnik

Oddelek: Izdelava spletišč
112300 (2045) Vice
»

Vsi ki bi radi vedeli kako se izdela spletna stran v Javi

Oddelek: Izdelava spletišč
72173 (1889) Tody

Več podobnih tem