» »

Kritična napaka v Ubuntu 5.10 Breezy

1 2
3
»

klemen22 ::

ce ti dela suse, potem imej suse.

Samo da dela ne?

Malo morgen. PDF je _dokumentiran_ in _zastonj_, zato lahko vsak knedl napise svoj program za naredit PDF in bo vsak drug knedl znal tisti PDF normalno prebrat. V tem je bistvo tega, da je PDF standard.

No dej povej mi ker program se je zmožen primerjat z Adobe Acrobatom vsaj napol?

Ja? Katera konkurenca je pa zmogljivejsa (saj jaz vem da obstaja, ampak tudi vem, da ti nimas pojma, katera to je)?

R
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

jype ::

klemen22> No dej povej mi ker program se je zmožen primerjat z Adobe Acrobatom vsaj napol

Vsak, ki zna izpljunit PDF.

There's LOTS about.

klemen22 ::

Vsak, ki zna izpljunit PDF.

Sej si pametn.
Osredotočimo se na Acrobat Reader. Dej mi povej eno verzijo free softwera ki se lahko primerja z njim? Jo NI. Vsi pregledovalniki so sranje, razen originala.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Daedalus ::

Ja, Acrobat reader je najboljši, ker je bil kao prvi oziroma je kao "original". Jaka argumentacija, ni kaj:D Pol so tud win95 najboljši wisi, ker so "originalni winsi":D Hočeš konkurenco? Komot, Foxit reader. Zažene se 10x hitrejše od Adoba, ki pol ure nalaga neke na pol uporabne dodatke, dokumente pa prikazuje popolnoma pravilno. Al pa evince, isto.

Bistri, lite gor al dol. Klemen je trdil, da JE VSO zastonjsko programje ZANIČ. Sem mu precej jasno pokazal, da temu ni tako. Kaj ti pol ne štima? Težko razumet? Kaj boš pa rekel za razne programe za arhiviranje? Da je 7 zip slabši od winzipa? Kje že? Poleg tega sama kvaliteta programa obsega tudi kaj drugega, kot samo načičkan GUI. Pa še nekaj...od kdaj moram kupiti Adobe Acrobata, če hočem ustvariti PDF? Nakladaš.

Sicer pa klemen, sklicevanje na lastno avtoriteto ni zaželjeno. Boš lepo za konkurenco Apacheja dokazova, da je boljša, "za moje pojme" tu ne pomeni nič. Sicer pa dvomim, da boš zmogel. Najprej govoriš o vsem programju, pol popolnoma samovoljno nekaj programov stlačiš v kategorijo "pomožni programi," skratka, zmotavaš se. Me zanima, kaj boš naslednega pogruntal:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

MrStein ::

Saj to je tipično:
- "nisem tak mislil"
- "to se ne šteje"
- "dejstva, ki me postavijo na laž, ne bomo upoštevali"
- "izmikanje"
- "izmotavanje"
- repeat
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mikko ::

mi zna kdo na hitro povedat kako si v ubuntuju naredim internet povezave in kako naštimam oz. ne naštiman, ker naštimano že imam, ampak da bi delala slovenska tipkovnica?
imam naštimano SLO , ampak se obnaša kot US tipkovnica.
Za povezavo je pa problem, ker nimam routerja in ni DNSa.
Kako naj potem naredim ?
Imam pa dinamični IP , se pravi si naštimam za mrežno DHCP , pod modem pa dial up odpade, tako kot je prikazano :)
Kvečjem, če rabim kakšen progy installat ? :O

Trubadur ::

To samo začasno vklopi slo. tipkovnico. Moraš spremenit neko conf datoteko samo trenutno ne vem kero :)
# loadkeys slovene

Za net pa probaj
# net-setup eth0
Berite Thomasa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trubadur ()

BigWhale ::

gv je boljsi od Adobe Acrobat Readerja.

klemen22 ::

Adobe Acrobat Reader je boljsi od gvja.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

kriko1 ::

KPDF je še boljši - hiter in zna shranjevat pozicije dokumentov, kar se lepo sklada s KDE sejami. :P

christooss ::

Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

M.B. ::

OpenOffice za PDFje delat je odličen.
KPDF pa za gledat.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

babylon9 ::

Ubuntu je odlicna distribucija, ne vem kaj imate skoz neki proti njemu. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: babylon9 ()

Poldi112 ::

Precej. To da rabiš eno uro da najdeš mod_perl na enem zakotnem repozitoriju recimo. Pa tudi osebno se mi sama idela raznoraznih repozitorijev zdi neprijazna. Ali pa da tisto kar si posnameš v temp kar izgine.
Sem si raje gentoo nazaj namestil.Saj ne da je Ubuntu slab, ampak ima po mojem več pozornosti kot si jo zasluži.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

M.B. ::

IMHO Ubuntu za newbija odličen, ampak mene je nekak preveč omejeval, to da si za nove verzije programov moral čakat na novo verzijo Ubunta ali pa si ga moral z drugega repositorija potegnit, pa da nima kodekov za mp3 not pa to. Gentoo se mi zdi v tem oziru dosti boljši, res pa je da ni za newbije.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

zee ::

Ubuntu je za n00be odličen, preizkusil sem ga tudi sam, a sem se počutil zelo omejenega (predvsem pri izbiri paketov) tako, da sem se vrnil h Gentooju.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

babylon9 ::

odgovor je multi many os in and out yea .. >:D

64202 ::

Ej, a se ze da v ubuntu narest/startat adsl povezavo brez konzole?
I am NaN, I am a free man!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
64127 (4127) _Beast
»

Kritična napaka v Ubuntu 5.10 Breezy (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11712475 (9765) 64202
»

Izbrisani emaili?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
361866 (1376) SavoS
»

Luknja v požarnem zidu SP2 za Windows XP

Oddelek: Novice / Varnost
333337 (3337) Cokolesnik
»

FAT32 ali NTFS (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
706798 (5259) Mavrik

Več podobnih tem