» »

problem z internet linijo

problem z internet linijo

lepi joker ::

sem že skoraj 2 leti naročnik pri Siolu ,imam povezavo 1024/128,ker sem predaleč od centrale mi upload ne dopušča več,zato imam pri računu 10% popust,,razen na začetku nekajkratnih izpadanj iz linije večjih problemov nisem imel,ko sem pa prejšni teden naenkrat opazil da imam linijo 512/128,,zato sem poklical na siol in zaj čakam na telekom ,ker je zmes vikend že 4 dni da zadevo porihtajo.
zaj me pa zanima ,kaj vi pravite ali naj to požrem in plačam normalno celi račun ,,ali se naj pritožim na siol ,da mi morajo to upoštevati pri računu in na ker naslov se je najboljše pritožiti,,da bi mojo tožbo sploh prebrali in upoštevali..

hvala
l.p. atamama

M-XXXX ::

Ti kr zatež. Kukr si dal bi mogu tud dobit. To je tku kukr da bi kupu recimo audia za 10miljonu dubu pa jugota.

Irmscher ::

Pritožba na APEK ... www.apek.si
Pošl jim mail

Antonius ::

lepi joker: "ko sem pa prejšni teden naenkrat opazil da imam linijo 512/128"

Kako si to opazil in zakaj oz. kako bo to Telekom popravil (ne pa Siol)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Antonius ()

lepi joker ::

No linijo so mi že takoj zjutraj porihtali ,da spet vse dela lepo

Antonius--opazzil sem najprej pri dolvleki,,da mi ni hotelo vlečti več kot 50 kbs,,potem pa sem še takoj izmeril prek neta mojo linijo z 3 speedtesti in vsi so mi pokazali da imam 512 in povprečen dovnload okrog 35-48,,nato sem takoj poklical na Siol in skupaj sva ugotovila ,,da se je linija res poslabšala in oni so obvestili telekom
tu v našem kraju je mali problem z priklopom novih naročnikov oz,,mislim da problema ni,,samo telekom si dela sam sebi probleme..bratrancu so večkrat poslali da priklop ADSLja ni možen on pa se je malo raz....il in poslal pisma na siol in telekom in čez teden dni je že imel 2 mb linijo,ki mu dela brez problemov
l.p. atamama

Antonius ::

Hvala za pojasnilo.
Me pa vseeno zanima ali si Siolu povedal s katerimi testi si preverjal hitrost, ali si se samo "pritožil", da se ti je linija upočasnila. Tudi sam imam namreč podobne probleme. Občasno mi speedtest.si pokaže pod 50 gor in pod 500 dol (imam 1024/256). Čez nakaj časa, včasih uro včasih manj, je pa spet okrog 800 dol in 150 gor. (Seveda sem pri testu upošteval navodila iz sosednje rubrike glede izklopa povezav v času testa!!) Boljše pa še nikoli nisem imel. Sem pa v centru srednjevelikega mesta, oddaljenost od centrale ni problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Antonius ()

lepi joker ::

nisem rabil nič povedat s katerimi testi sem preverjal,,ko sem poklical na Siol,,sva to skupaj preverla ,on mi je dajal napotek kaj naj naredim,,in tako je videl ,da je z linijo res nekaj narobe

sicer pa iz teh strani bi ti moglo vedno vlečti z polno hitrostjo,,tu je tudi Siolovec videl ,da mi je linija res slaba in takoj posredoval napako na telekom..
za upload pa tak najboljše vidiš v kakšnem azerusu ali podobnih programih
l.p. atamama

Antonius ::

Na teh straneh mi snema med 107kB/s in 110kB/s, očitno je znotraj omrežja providerja vse OK.
Lepi joker hvala za pojasnila!

farko ::

Ne zastopim isto hitrost imava pa men vleče dol med 138kb/s pa 148kb/s od česa zavisi hitrost.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
449386030 (2588) dussan
»

Slabo delovanje Siol interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
362175 (1629) d4vid
»

Testiranje povezave-čimbolj objektivno

Oddelek: Pomoč in nasveti
93400 (3195) Pinzl
»

kvaliteta internetne povezave?

Oddelek: Omrežja in internet
172632 (2108) Flux
»

problemi z Siolom

Oddelek: Omrežja in internet
201780 (1179) X-LoRd

Več podobnih tem