» »

linux arch

linux arch

lord-svizc ::

Eno vprašanje! Jst sm bl frišn u teh stvareh p me zanima kko usposobm verzijo linuxa arch z končnico .iso ? A dam samo na cede al kko?
Everything is possible if you know how to do it!

CCfly ::

V programu za peko zgoščenk najdi možnost "Burn CD image" in izberi iso datoteko.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

lord-svizc ::

Hvala, Lp
Everything is possible if you know how to do it!

lord-svizc ::

Še en problem! Pol k zapečem cd kko inštaleram arch? Probu sm ga pa inštalerat na en star komp s 120 mhz:D
Everything is possible if you know how to do it!

Gwanaroth ::

V BIOSu nastaviš, da boota iz CDja, daš CD v enoto, restartaš in slediš navodilom na zaslonu.
Lights often keep secret hypnosis..

lord-svizc ::

Khm ja no ampak kr sm tok frišn bi biu hvaležen če bi mi povedal kako grem u bios p to naštimam:8)
Everything is possible if you know how to do it!

bamfy ::

resetirej računalo, ko se ponovno prižge pritiskaj tipko delete in boš v bios prišel-(sej ti napiše spodej press del to go to bios)
Vsak bios je mal drgačn, ampak pejt po vrst po menijih(z entrom greš v meni z esc pa vn), opcije menjavaš z pg up oz pg dn(če ne veš kaj spreminjaš ne spreminjej)
No pojnt je da boš preja al slej pršu do tm k bo pisal (kot je že en pred mano napisu)Boot from- no tm spremen da ti bo cd rom pisal.
toj to pol ti bo z cd ja butal, če kakšno reč v biosu zašuštraš in se ne boota več pol vzem in matične polšče baterijo za ene 3 minute vn, pol jo dej nazaj not pa bojo vse bios opcije nazaj na default
gud luk
wtf?

lord-svizc ::

Ja no sm sou u bios ampak je ta komp ze zlo srt in ma win98 tko d sm tako opcijo najdu sam pr boot sequence k sm dau pol cd rom, d,a ! No pol sm pa shranu pa se je uzgal windows pa sm dau cd not sam mi noce bootat! Pa sm gledu po cdju ampak tm je sam ena opcija k pise gor boot sam je p neki noce pognat p napise '' this is an invalid security catalog file''? Prosm za pomoc?!
Everything is possible if you know how to do it!

dela ::

Ker praviš, da si novinec, si raje izberi kaj drugega kot Arch.

CCfly ::

Res je, poskusi raje Vector Linux, glede nato, da je tvoj računalnik že v bolj zrelih letih.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

roli ::

Pa si restartal računalnik po tisem ko si dal CD not?
http://www.r00li.com

lord-svizc ::

Ja najprej sem seu v bios pa nastimal boot potem sem dal pa noter cd in ga restartal samo potem je skos neki pisal da je memory test failed pa se je skos zaganju samo windows!
Everything is possible if you know how to do it!

lord-svizc ::

Drgač za vektor linux sm pa pogledu ampak ga nikjer ne morm downloadad! Povsod piše cannot find server! A kdo ve kje bi ga lahko dobil?
Everything is possible if you know how to do it!

CCfly ::

"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Select proper boot device

Oddelek: Pomoč in nasveti
414847 (2876) arc-x
»

Računalnik noče pridt u windowse xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
431638 (1259) Miccco
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453185 (2209) Blind
»

M$ windows 95

Oddelek: Operacijski sistemi
381736 (1102) christooss
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443034 (2272) xpozed

Več podobnih tem