» »

WIN 98 - sprememba jezika

WIN 98 - sprememba jezika

vinjur1 ::

Ali mogoče kdo ve, kako lahko v WIN98 spremenim jezik? Namreč imam WIN98 v nemškem jeziku, sedaj pa bi rad WIN98 v angleškem ali slovenskem jeziku! Ali je to sploh možno?

Hvala za pomoč
Jure

poweroff ::

Ni možno. Razen, če si naložiš nove Windowse. Tudi pri ostalih Windowsih ni možno.

Je pa to zelo lepo rešeno v npr. Ubuntu Linux.
sudo poweroff

ToniT ::

Možno je pri windows XP!

kixs ::

Kaj mislis s tem, da jih imas v nemskem jeziku?? Da imas start gumb in vse menije v nemscini?? Ali imas samo tipkovnico nemsko (se pravi crke) ?

Ce imas prvo, potem ti nic ne pomaga... ce imas drugo, imas Regional nastavitve kjer nastavis na slovensko (regio in jezik)!

LP

poweroff ::

Pri Windows Xp je možno, samo ni legalno. Moraš kupiti novo verzijo.
sudo poweroff

Camalotz ::

Ni legalno? 8-O Zakaj bi moral kupit nove Windowse? Jaz sem npr. pri Siemensu dobil na petih CD-jih ene 30 raznojezičnih GUIjev. Sicer jih ne rabim, ampak, a če bi hotel npr. nemškega namesto slovenskega, bi moral kupit nove winse?:|

poweroff ::

Tak problem je imel oče ob nakupu prenosnika. Dali so mu angleške Windowse 8pri nakupu ni bil pozoren) in kasneje jje želel slovenske. Klical sem na Microsoft,kjer so mi pojasnili, da je edina možnost, da Windose kupim. Nemški lang. pack (in še nekateri) je sicer brezplačen, slovenski pa ne.

No, potem sem šel v trgovino,kjer smo kao vrnili angleške windowse in jih zamenjali s slovenskimi. V bistvu je pa prodajalec kar naložil slovenski lang. pack. Samo to so na Microsoftu eksplicitno rekli, da je nelegalno.

Odkar imam Ubuntu teh problemov nimam. Language selector - pa VSE dela. Sistem IN ostali programi. Izbiram pa med ohoho jeziki...
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows mobile jezik iz NEM v ANG oz SLO(če obstaja)

Oddelek: Operacijski sistemi
112856 (2148) gregan
»

Slovenski uporabniski vmesnik za XP-Home

Oddelek: Operacijski sistemi
71420 (1301) tursiops
»

Ali velja licenca WinXP home v ital. jeziku tudi za angl. verzijo?

Oddelek: Operacijski sistemi
151920 (1453) nurmaln
»

XP Dojče -> XP Eng

Oddelek: Operacijski sistemi
5940 (855) Uporabnik
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538373 (7018) Han

Več podobnih tem