» »

Slovenski uporabniski vmesnik za XP-Home

Slovenski uporabniski vmesnik za XP-Home

tursiops ::

Zdravo!

Imam originalno verzijo Windows XP-Home. Mi lahko gdo pove kje dobiti oz. kupiti Slovenian interface pack za Windows XP-Home.

BluPhenix ::

Mogoče www.microsoft.com/slovenija?

Očitno si računalnik kupil v tujini, saj bi drugače moral dobiti lang. pack že zraven.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

AndrejS ::

Ko je izšel winXP Home še ni bilo Slo lang packa, in se je winXP Home prodajal pri nas v Ang jeziko. Če imaš original se obrni na MS slovenija.

tursiops ::

Sem že klical na MS Slovenija pam so povedali da se Slovenski dodatek posamezno ne da kupit. Ima mogoče gdo kaksno drugo idejo?

BluPhenix ::

Lahko jim poskušaš zatežit, da ga ti niti nebi kupil, ampak da bi ga moral dobiti zastonj, ker se sedaj XP home prodajajo tudi s slovenskim jezikom, pač da je to logični del supporta, kar bi moral biti. V bistvu takrat ko si kupoval zadevo si bil primoran kupiti v ang, ker drugega ni bilo, ampak si pričakoval, da ko bo na voljo v slovenščini da boš to lahko dobil, glede na to, da sedaj vsi to imajo. To bi bilo, kot da starejši kupci XP home nebi bili upravičeni do popravkov, ki pridejo že zraven novih XP home (se pravi SP2).

Pri HP prenosnikih pride zraven! prenosnika CD Recovery language pack (this CD contains the slovenian langage pack), sicer ne vem ali je to image celega recoveryja s slovenskim besedilom, ali je le slo pack. V glavnem pride polek angleškega recovery packa, tako da če sta oboje image-a dobiš dve verziji windows, kar pa bi bilo malo čudno. Skratka zateži malo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

andrej ::

Žal se slovenskega language packa trenutno legalno ne da dobit posebej.

Torej, če ste kupili angleške windowse in sedaj želite slovenski vmesnik trenutno ni prave legalne rešitve, razen, da greste nazaj k prodajalcu in ga prosite, da vam anglešle windowse zamenja za slovenske. Vendar je tukaj lahko problem zaradi aktivacij, odprtih škatel, itd, tako da to ni praktična rešitev.

Trenutno se ta "problem" aktivno rešuje. Ko bo kaj več znanega vas obvestim.

BluPhenix ::

A, no vidiš se je oglasil nekdo "od znotraj" :))

No, lepo videt da spremljate tudi take stvari. In mi je všeč, da rešujete te "probleme".
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

tursiops ::

Andrej: Hvala za informacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIndows v slo jeziku

Oddelek: Operacijski sistemi
91787 (1591) AndrejS
»

slovenian interface for XP SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
52292 (2044) grex
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2513918 (12861) SaXsIm
»

Ali velja licenca WinXP home v ital. jeziku tudi za angl. verzijo?

Oddelek: Operacijski sistemi
151943 (1476) nurmaln
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352198 (1660) poweroff

Več podobnih tem