» »

HP PSC 1600

HP PSC 1600

mblazi22 ::

Živjo
Imam HP PSC 1610. Enkrat mi je kar na lepem zacel printat rumeno namesto rdece. Tudi ko sprintam "POROČILO O SAMOPREIZKUSU" printa kjer napise spodi rdeca, sprinta rumeno(naredi kvadratek barve in spodi napise katera je), kjer napise vijolicasta sprinta modro.
A je imel kdo ze podobne tezave.
Prosim za pomoc k res ne vem kaj je narobe.

ge ::

Če printaš s pomočjo PC-ja je mogoče stvar v gonilnikih. Probaj nanovo naložit gonilnike-programe in jih posodobit s popravki.

Tukaj imaš link do posodobitev za HP PSC 1610 in Windowse XP (ta zanji je z 01-2006). A ja pa še opozorilo, prenos ne bo stekel če imaš vklopljen antivirusni program (pri meni je to Bitdefender) !

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft...

LP
Ge

mblazi22 ::

Meni printa norobe tudi ko ni priklopljen na PC. Saj zato ne vem kaj bi lahko blo.

ge ::

Probaj zagnatimi recimo Word, izberi "Natisni" -> "Lastnosti" -> "Color" -> "Advanced color settings...".
Spodaj imaš štiri drsnika za barve (tudi črna je notri).
So vrednosti na 0 (sredina) ali so kje drugje ?
Če premikaš drsnik se spreminja tudi barva (glej sliko barvic!). Probaj kaj s tem nastavit.

Recimo tak, da bo rumena = "rumena".
Ge

mblazi22 ::

Tisto je vse v redu. Samo ce mam racunalnik sklopljen mi tud printa narobe. En mi je reku da je lahko kaj narobe s kartuso. Samo kaj ce bit ce je printer star 3 mesce in printam vec kot 1 krat na teden, tko da se mi kartuse niso mogle zasusit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epson in "prazne" kartuše

Oddelek: Pomoč in nasveti
133031 (2413) janjaaaa
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458089 (6217) Jst
»

mimovrste garacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
172750 (2034) Spike Edin
»

Katera multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
304664 (4095) nodes
»

Konfiguracija do 250k

Oddelek: Kaj kupiti
5823 (697) Jonnyy

Več podobnih tem