» »

Se zmeri ne vem kaj naj kupim ?

Se zmeri ne vem kaj naj kupim ?

Horhe ::

Evo tko, spravlam se kupt novo plato, trenutno mam TB 800 pa 512 ram, mislm procesor obdrzat vsaz za neki cajta, kupu bi pa eno plato. Zdej vsi neki govoorijo da majo ABIT-ke problem z RAID, tko da sploh ne vem kaj nej kupim,...rabm eno dobro plato, k podpira DDR pa da ma RAID gor...a se splaca skoct u tujino ?, ce mate kaksen predlog ..pa hitro ce se da...jutri sem ze brez plate :)
hvala vsem
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

OldSkul ::

DDr bi se splačal samo če bi mel recimo zelo hiter TB zdaj pa je v redu če navadna SDRAM plata.Men se zdi da je bolje počakat na boljše plate ki bodo izšle ker zdajšnje niso tok izpopoljnjene!


P.S-za slovnične napake ne odgovarjam!

Horhe ::

ja sam razlika je okol 10000 sit med platami, pa se ram je tok pocen... ne bi rad zdej neki zapravlu pa da pol cez 2 mesca spet neki novga kupm... sam zato se gre
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Pretorijanec ::

Čak. Ti mislš obdržat 512MB rama? Ker če ja, pol ne morš glih met DDR palte (ja, mem za ASUS A7A266 na Ali MaGiX 1 čipovju, ki podpira DDR in SDRAM, ampak ta plata je v povezavi z DDR ramom slaša od KT7A z SDRAM-om! Torej odpade). Če hočeš it na DDR SDRAM in da ma RAID kupi Epox 8K7A+, ki pa je v Sloveniji ni. Pa tudi v Avstriji in Italiji ne. Če pa boš obdržal 512MB SDRAM-a, ki ga imaš, kupi KT7A RAID. Kolikor jaz vem, je bil patch za probleme z VIA SouthBridge-om 686 (al neki tazga) že objavljen, tako da ni problema.

Horhe ::

ne, RAM mislim tudi DDR kupit... sam procesor bom obdrzal... rabm pa eno dobro plato..
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Horhe ::

ja pa se neki, kam nej grem v Avstrijo, al pa v Italijo... ?
Hvala
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Windi ::

V Avstriji imaš trgovino, kjer prodajajo to plato tukaj

Daishi ::

V Italiji pa dobis lahko GA 7DXR, GA 7VTX, Abit KG7, Asus K7M266 pr nas !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Binji ::

Daishi: a ti si lastnik, sin...? To od goriskega essedija al pa trzaskega vsaj? Ce ja pol mi plis posli en mail ker te morm neki vprasat. Cimprej prosim.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Horhe ::

hmm..in katero priporocas...moja plata gre cez nekaj ur ....:\
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Daishi ::

Gigabyte 7DXR, ce rabis raid !

Abit KG7, ce ga ne rabis !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit KG7 ali KR7 ?

Oddelek: Kaj kupiti
321313 (946) kuglvinkl
»

DDR Plata

Oddelek: Kaj kupiti
271444 (965) Milko
»

Plata Socket A - 266 DDR?

Oddelek: Kaj kupiti
131077 (823) Daishi
»

Matična Plošča [DDR]

Oddelek: Kaj kupiti
21998 (712) AntiC
»

Kero DDR palto?

Oddelek: Kaj kupiti
251100 (862) asPeteR

Več podobnih tem