» »

DDR Plata

DDR Plata

Jux ::

Ok ocitno je, da ob zadnjem padcu cen T-Birdov ni vec za cakat (glej drugo drugo temo:) in samo se kupi kupi kupi!

Itak da se splaca zraven se kupt DDR plato, sam glede na to da plat s SISovim naborom se ni v Slo, bi kupu eno z AMD760. Sam kero?

Mora met:
1. Stabilnost
2. Primerna za OC
3. BREZ RAID&GRAFE&SB!
4. Mogoce mrezna

Najbl pomembn je, da se jo da u izi navijat, da nebi mel jst kaksnih komplikacij.
Porocite nazaj, jst sm razmisljal v smeri MSI KT7266DRR PRO.....

Aja proc bo 1.4 GHz athon.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

[t502] ::

Jaz bom tudi nadgradil, ker moj C400 je ze odsluzil svoje.

Sem se odlocil za DDR ram zdaj pa tudi rabim eno dobro plato, ki nima dobenih konfliktov in tisto kar je on nastel.

Aha moj proc pa bo vrjetno Athon 1.2 Ghz :D

[t502]

Daishi ::

Po tvojih zahtevah je ravno Abit KG7 ! :D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

[t502] ::

Se rabim kaksno dodatno hlajenje?

Daishi tale tip na http://www.neoseeker.com/forums/index.p... (2 reply) se ne strinja z tabo :D

[t502]

Jux ::

Ej prodajajo KG7 lite in KG7 raid... Kaj manjka Liteu?
Kje bi dubu dodaten info o te plati?
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Karrde ::

Odgovor je Abit KG7!

Kar se tice stabilnosti, je popolnoma jasno, da omenjena plata dosega vrhunske rezultate - to potrjujejo tud mnogi testi, k sem jih uspel zbrskat! Baje je se bolj stabilna, kot Abit KT7A.
Nadalje ustreza tvojim zahtevam o oskubljenosti, saj ne vsebuje zvočnega, ne grafičnega čipa, poleg tega pa so se znebil tud CNR/AMR razsiritvenega slota, ki sta mimgrede cist nesmiselna. Na njej tud ne bos najdu nobenga jumperja; ce se bos hotu igrat z nastavitvami, bos vse opravil s tipkovnico v Softmeniju (Ver. III)! Da ne govorim o stevilnih vticnicah za ventilatorje (mislm, da jih je 6), dost prostora okrog socketAJA, kamor bos lohk spravu skor vsak HSF, 6XPCI,...
Skratka, odloct se mors samo o verziji; al bo to KG7-Lite(2xDDR slot), KGZ(4xDDR slot - edina plata na trgu) al KG7-Raid.

JUX, Lite in Raid prodajajo pr Mlacomu. Razen razlik, k sm jih nastel, so plate med seboj identicne - vec info na Toms Hardwaru!

Live long and prosper!

Daishi ::

T502, kar se tice plat si lahko v drugih postih preberes, da imam osebno doma GA 7DXR, ki jo smatram za "the bestest" ! ( po Murphy-u )

Enostavno zahteve so bile izrecno kontra tej plosci, ki ima MAR, CL 5880 zvocno in Raid.

Tip, ki ga omenjas je samo pljuval cez dejstvo, da si Abit KG7 ne zasluzi naziva: "boljsa od ostalih"!

Moje mnenje lahko povzamem z :

GA 7DXR ali Abit KG7 ali pocakat na SIS 735 cipset !

Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

frudi ::

šit.... ravnokar sem prebral primerjavo socketA plat na anandtechu. seveda priporočajo SiS 735. ne le, da je marsikje najhitrejša, ampak ko so povedali ceno, me je skoraj vrglo na rit - dovolj pove tale citat iz testa: No, the real beauty of the 735 is its price. The ECS board we used in this review retails for less than $80. We have seen it places for as low as $65 plus shipping.
80$ za DDR plato!!! to pomeni, da se bo dalo dobit DDR plato, enga Durončka in 256MB DDR rama za cca 50k sit!
obetajo se lepi časi :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

ABX ::

Zdraven dodaj še kak GF za 15k pa je.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Daishi ::

Abit bo drazja !

Je pa res SIS 735 Zakon cip !

Z veseljem sprejmemo SIS nazaj med proizvajalce top cipov ( zadnjic so bili na vrhu za casa 486-k, ko so kot prvi uporabili WB prenos v secondary cache memory ):)
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

gorenc ::

kdaj pride SIS ven? katera plata?

Daishi ::

Gigabyte v par tednih !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

piek ::

Daishi, in cena tega cudesa? Pa kaksne specifikacije?

LP

piek

element ::

To kar iščeš je KG7-Lite. Cena je 44.990sit. :D LP

piek ::

element; zal ne
Zanima pa me kaksna bo ta Gigabytova SIS735 plata in kaksna (priblizno) bo njena cena.

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---

Milko ::

Jux, jst bi ti priporocu MSIjevo k si jo ze omenu v postu. Je stabilna in dobra plata. Men ABIT ni vsec!

Daishi ::

O, shit !

Danes smo ponovno dobili na zalogo KG7 in me je skori kap, ka sm vidu, da so pr ta novi reviziji odstranl dva slota za spomin !

Ajd bratje, niti Abit si ne more prvosct takih klobas ( KG7 reklamirajo z stirimi sloti DDR ima pa le dva ).:|
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

gorenc ::

daishi dej mi prosim zrihtaj eno plato za TB na BX cipovju:D

yovo ::

Daishi, to je odvisno od modela. KG7-LITE ima dva slota, medtem ko ima KG7-RAID 4 DDR slote za RAM.

Daishi ::

Ja, OK !

Ma ce RAID IZVEDBE NI ZA DOBIT ??? ;((;((;((;((
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

trot ::

no, ce se kdo ni opazil, ma mlacom tisto plato s sis čipovjem-no vsaj taka je objava
cena pa dobrih 25,5 ksit

shaman2 ::

Daishi a pri vas mate se na zalogi Gigabyte 7DXR?? nameravava z kolegom konec drugega tedna v Italjo pa nabavit to platko?????:\

EvilGod ::

Ja jst mam KG7 RAID
Stvarca sevede dela uredu tko k more.. sam tapru sm mogu bios popravt k je ful zajebaval
drgač je pa fajn
LP
>:D

Daishi ::

Jst pa pizdim, ka u Italiji nobeden nece delat augusta in mi vse prestavljajo na september ( SIS na celu ).;((

Na zalogi imamo 7DXR ! :D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Lucio ::

Daishi: kolko teh plat imate na zalogi, ker bi jaz prišu eno iskat ta teden, pa še enga TB 1G AXIA.

Daishi ::

Narbolbujsi je da posljes en emailcek v trgovino in si plato rezerviras !

Essedi Shop Gorica:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Pisk ::

Daishi, kaj tvoja G-DXR samodejno postavi nastavitev rama na CAS2(ce imas tak ram seveda)? A se da nastavit FSB na 150 in vec? Oziroma, ima sploh kaksne napredne nastavitve v biosu?? :\
(obvlada kdo koliko je maksimalni mnozilnik ki ga lahko nastavis pri Athlonih-odklenjenih seveda)?
Ce bi slo, potem bi jaz kar na x20 postavil.. :D
LP

Milko ::

Pr Mlacomu so dobil tole plato:
ECS Elite K7S5A SIS 735 DDR ATX, prva plošča v Sloveniji s SIS735 čipsetom, cena 25.585 SIT z DDV

Ker ravno kupujem nov sistem, me zanima, ce kdo ve kaj vec o tej plosci in ali se jo splaca kupit. Moja dosedanja izbira je MICROSTAR K7T266PRO DDR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit KG7 ali KR7 ?

Oddelek: Kaj kupiti
321321 (954) kuglvinkl
»

Katero DDR plato?

Oddelek: Kaj kupiti
151111 (845) Sergio
»

nov comp

Oddelek: Kaj kupiti
13920 (736) IssacNewton
»

MS ali ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
9877 (752) Daishi
»

Kero DDR palto?

Oddelek: Kaj kupiti
251104 (866) asPeteR

Več podobnih tem