» »

Imam še potencjal za rast in kaj vpliva na višino

Imam še potencjal za rast in kaj vpliva na višino

whatever55 ::

Verjetno si predstavljate da življenje ganxterja v Sloveniji ni lahko. In ko sem v svoji soseski šel na pir v bližnji pub, mi je neka mlada gospodična, ob ženitni ponudbi, dejala, da sem malo premajhen za njo. Nato sem se poglobil v svoje prehrambene navade iz preteklosti in ugotovil da sem povprečno zaužil 2 vrečki čipsa na dan in 4 koka kole. Rezultat moje pubertetniške sreče je slabih 170 cm, celo bližje številki 165 se mi zdi. Skratka zanima me:

Ali je možno da še kaj zrastem v višino, ker bo duhovnosti sem že dosegel mejo in katere stvari moram postoriti da bom izkoristil svoj "rastni" potencijal pri mojih rosnih 17ih letih in osmih mesecih.

Najlepša hvala za odgovore,

Vaš Matic

P.S.: Zapestje mam tud široko k moj bratranec v tretjem razredu osnovne šole, pa je on le povprečen pajac in ne BB.

Tomay ::

Ne sekiraj se preveč zaradi zunanjosti. Ka bi storil če bi bil visok 160cm? Če si opazil živijo tudi punce ki so manjše od tebe in verjetno tudi takšne, ki jim tvoja višina ni pomembna.

Zdrava prehrana in več aktivnega ukvarjanja s športom ne bi škodila, kot večini ljudi. Glede rasti pa je boljše še počakati, mogoče še bo kakšen cm padel. Vsi ostali postopki pridobivanja višine so zelo boleči in vključujejo lomljenje kosti.

Ko bo puberteta mimo se ti bo ta težava verjetno zdela smešna.
Voodoo 4Ever

Pyr0Beast ::

Hmm, jst mam 185cm/glih 17 let, živim ful nezdravo/ne jem čipsa-ne pijem kokakole pa tega sranja. Mjah, nima nekega učinka.

Toraj, kakšna je tvoja teža?
Velikost: Povprečje višin med Attetom pa Mamo +10cm za moškega.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Meamoto ::

Velikost: Povprečje višin med Attetom pa Mamo +10cm za moškega.

Ta trditev ne drži niti približno.

steev ::

Geni so tisti ...
:|

Pyr0Beast ::

Ta trditev je bila objektivna in ni nujno, da vedno drži, večinoma pa.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Meamoto ::

Po kratkem okvirnem izračunu velja za točno enega človeka, ki ga poznam.

bozicek ::

Pri meni se za enega ne
Darila letos samo za poredne

Steinkauz ::

Mauhl izberi isti način kot nekatere japonke. Lepo ti zlomijo noge pa nategujejo pol 8-O
Drugač pa dvomim da lahko drastično vplivaš na rast :D
Aja M8 drugače :)

blazzzzz ::

več seksaš bol rasteš :D
(hec)
vedno se najde kdo, ki se ti posmehuje

civic_ ::

a misliš da bi sistem z lomljenjem nog (sm že slišal) deloval tudi obratno (: da bi ti en kos odsekali pa nazaj uštukali.

d0rK ::

A zdej bo usak mesc en pigmejc naredu temo pa sprasvou, ce bo se kej zrastu? :]



Caki, grem po mojo kristalno kuglo, ti takoj povem!

bamfy ::

Nekateri zrastejo par cm tudi še v 18,19 letu, vendar kaj drastičnega ne pričakuj
Bolje da se sprijazniš s svojo višino-sej je večina punc manjših od 170cm.
Par cm gor al pa dol pa ni taka reč- sicer pa pravjo da se u postli vse zgliha:D

Podaljšaš se lahko tud s hormoni na samo z lomljenjem.
Kar je verjetno boljše, ker pri lomljenju nog podaljšaš samo noge kar ti nekako poruši proporce kar je včasih problem(odvisno od tvojih proporcev in za kolk te "nategnejo")
Kakšen je točen postopek ne vem(inekcije, tablete?), verjetno vsebuje mešanico hormonov z rastnim na čelu. Tudi ne vem kakšn je dostopnost- če se sploh pri nas to dela
wtf?

Nejc Pintar ::

@bamfy: foter je u vojski zrastel 4cm, precej glede na to da je bil star 19 let.
Lahko je biti prvi, če si edini!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rastni hormon

Oddelek: Loža
307357 (6275) gendale
»

Kako zrasti ??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14231580 (13957) me gusta
»

Višina in košarka

Oddelek: Loža
285265 (4478) LordTado
»

jintropin

Oddelek: Loža
272772 (2252) marnit
»

Punca večja od fanta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910932 (8981) BigWhale

Več podobnih tem