» »

kako konfigurirati cod2 server da bo v all seing eye prikazan pod slovenia

kako konfigurirati cod2 server da bo v all seing eye prikazan pod slovenia

benkec ::

mogoce zna kdo kako konfigurirati cod2 server da bo v all seing eye prikazan pod slovenia ne pa pod celotno evropo kakor mi ga prikazuje zdaj?
lahko si ogledate server na naslovu 193.77.36.100 . mam tudi en zanimiv patch gor:)) .aja pa še to:nekateri pravijo da jim napiše bad key al nekaj takega nekateri pa se lahko connectajo,čeprav sem crackal server z nekim cod2 multiplayer patchem ki bi naj bil namenjen zato da reši ta problem z kodo.mogoče zna kdo zakaj prihaja do tega?
8-)
in bog je ustvaril 3d1

mx440 ::

all seeing eye dodeli zastavo glede na ip zato je najbolje imeti staticni ip8-)
lol?

benkec ::

ja saj mam staticni ip...193.77.36.100--to je staticni ip.pa itak mam kablsko tak da nebi smelo bit problema..tak kot vsem ostalim bi moglo se meni dodelit slo zastavo samo ne vem zakaj dodeli zastavo od eu.:(
in bog je ustvaril 3d1

Good Guy ::

baje moreš nekam v en cfg al kva pa vem kva napsiat eno novo vrstico countr "slovenia" al neki tazga je že blo kle gor
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mx440 ::

če maš pa že statični ip pa ni pod slo zazavo potem pa nebo nikol pod slo, edino če ti zamenjajo ip. v configu se ne da narediti da je pod slo zastavo.
lol?

DiaMonD ::

Ce imas, piratsko verzijo COD2 in tudi ce je scrackana ti ne bo serverja pokazalo v all seeing eyeu, vsem ki napise bad key kode pa to napise ker nimajo originala.
Shine on...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti svoj server v Call of Duty 2 ?

Oddelek: Igre
228652 (2312) deadzone
»

Server za call of duty2

Oddelek: Igre
143298 (1083) sonnce
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517360 (6555) steev
»

cod ne kaze serverja

Oddelek: Igre
161121 (834) pviran3

cod 2-online

Oddelek: Igre
6887 (849) Mavrik

Več podobnih tem