» »

Server za call of duty2

Server za call of duty2

Master ::

Zdravo!A mi lahko kdo pove kako se naredi server za call of duty 2?Ali pa da bi igral z drugimi prek neta?Pa kaj lahko sploh igras z drugimi, da so ze nareti serveri prek neta?

vres.ales ::

ja lahko igraš prek neta. z originalno kodo na vseh serverjih s tvojo pa samo na naših, ker omogočajo uporabo ene kode na več družinskih računalnikih:D :D :D :D :D

Master ::

Kere pa so to kode? pa to vpises tam pod password oz. mi lahko poveš celi postopek od a do ž.Ker sem bol malo v tem rad pa bi igral.

DenisM ::

Če hočeš postavit doma enostaven server npr. 6 igralcev rabiš najmanj 2/400 linije.
Odpreš multiplayer ikono od igre stisneš start new server narediš dedicated na internet nastaviš game type napišeš ime serverja in stisneš START se ti odpre CONSOLA jo minimiraj in počakaš 5 min in ga more pokazat na The All Seeing eye pol pa samo 2x klikneš na njega in to je to.

Lp.

Master ::

Naredil sem tako samo da ne gre ali pa ni ime serverje pravo, ali pa je stem all seeing eyes-om kaj(ga moraš imet inštaliranega, ne?)Drugač pa ne vem...ali je kakšen server, ki je dober za igrat?

Hvala in lep pozdrav

vres.ales ::

kodo moraš vpisat pod Multiplayer Options
pa the all-seeing eye moraš met
pol pa si samo filter za SLO servrje izbereš pa se konektaš

africa_unite ::

mi lahk kdo da link od.... alll seeing eye za cod2 ... pa naj bo za 0 sit... hvala
stop the war

DenisM ::

Lešo ::

A kdo ve zakaj se na nekatere tuje serverje da pridet na nekatere pa ne?

LP
To so bile moje besede

DenisM ::

Nekateri ne dovoljujejo igranja za VARNOSTNIMI KOPIJAMI + Key generatorom

Master ::

Zakaj mi zdaj ko že skoraj lahko igram, napiše da se koda uporablja naj poskusim kasneje?(mogoče zato ker jo ma kar nekaj enako, ker je CO2 neoriginal???)

Master ::

Pa to še ja, zdaj ko mam to pa ne gre oz. v igrici po multiplayers vpišeš poznani server ali lahko kar v all seeing eye-ju izbereš server ali ga klikneš kakorkoli....prosil bi če mi kdo pomega ker bi rad igral pa ne morem...pa kako se filter nareid samo vpišeš SLO-. No v bistvu če bi lahko kdo opisal cel postopek na lažji način kako vse to nastavit(kaj in kako)...da lahko igraš. Hvala lepa in lep pozdrav!-vaša pomoč mi je zelo potrebna.

Mavrik ::

Za igranje boš pač rabil original. O nelegalnih stvareh se tukaj NE govori.
The truth is rarely pure and never simple.

DenisM ::

Na All seeing eye maš na desni strani igre katere lahko igraš pod njimi imaš mapo MODIFIERS 2x pol ko se ti odpre sisneš 2x COUNTRY pol pa izbereš EVROPA in nato CENTRAL EVROPA in na zadnje SLOVENIJA (daš kljukico), pol izbereš na vrhu igro katero boš igral osvežiš se ti pokažejo serverji in 2x klikneš na server in igraš.

Lp.

sonnce ::

ali mi lahko kdo pomaga naredit server???




lp prosim

kako lahko naredim server mi lahko kdo pomaga prosim

hvala za razomevanje




lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sonnce ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517360 (6555) steev
»

COD-patch1.5

Oddelek: Igre
162372 (1623) PainDrinker
»

cod ne kaze serverja

Oddelek: Igre
161121 (834) pviran3
»

Call of duty: United offensive. kateri SLO serverji, ki so vredni?

Oddelek: Igre
91411 (1215) Blum
»

Slovenija v igri Call Of Duty

Oddelek: Igre
405709 (4037) droid

Več podobnih tem