» »

Kam po končani osemletki?

Kam po končani osemletki?

Mlchk ::

Zdravo.

Hja, sem 8. razred inu se odločam na kero srednjo šolo bi šel. Gotov bom šel na Gimnazijo Škofja Loka - naravoslovn program. Mi vsekakor bolj sede kot jezikoslovna inu družboslovna (splošna) smer.
Francoščina suxx! :)
Kam se boste vi kej vpisal, pa ker program?

LP,
Mlchk
  • spremenil: Mlchk ()

R0K ::

emmm......jst grem izaq na LAVO (sč celje) na tehnično gimnazijo !!
.....eee kdo je še kej iz celja tu ? da se pol kdaj za savijo dobimo :) .....

Matek ::

Se boma vidla kdaj, bom na centru;).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

ee lepo :) .....tja grejo 3-je moji sošolci (mogoč še kira/kir)....tko da boš vrjetn meu kirga od njih u svojem classu.....

cahahopie ::

Če boste svinjali okoli Savinje vas bom prijavil občinskim oblastem!

heee.... kdo se oglaša. Sam res! Ne teptajte cvetlic, pospravite steklenice ali jih pa dajte onemu majhnemu zbiratelju, predvsem pa ... pospravljajte za seboj, ker je Šrot zagrozil, da bo park zaprl in, da bo pri vhodu vanj stal paznik in pazil na nepridiprave s steklinicami.

..torej... Spoštujte pravila, da bo park odprt še za prihodnje rodove! Želim vam prijetno popivanje/nalivanje!:D

Elemen_T ::

cahahopie: hehe >:D

Mlčk torej boš prišel na našo gimnazijo?
uuu perje bo frčalo po nebu >:D>:D

Thrivial ::

Mlchk: v kaksni zlahti si z M'letom? Upaj da ne bo tvoj profesor za matematko...:\

Drugace je francoscina zelo lep jezik in uporaben, smao kaj ko je nesposoben uciteljski kolektiv(kar se francoscine tice) na Gim Sk.Loka. Edina profesorica, ki ima malce bolj organizirano ucenje pa anglescino uci...ironija.

Elemen_T: se kaksno "sveco" naj zame upihne >:D

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Mlchk ::

Thrivial: M'le (Peter) za matematko = moj fotr.
Ml'e (Miha) = bratranc
Ml'e (Urban) = bratranc
Ml'e (Luka) = bratranc

Elemen_T ::

Tvoj fotr je pa car 8-)

Najboljši profesor za mato na naši šoli.

R0K ::

cahahopie : >:D>:D ......ja bo paznika postavo kao da lohk greš samo pri vhodu not :)) ........
.....a še gre kdo na LAVO ki je kej na s-tju ? no če še bo nasledn let tut ? .....

Tomi ::

Jaz sem bil na Lavi, in moram rači, da je to najboljša šola v Celju.. Profesorji niso tečni, niti preveč strogi, res pa je, da je treba delati ( sicer pa je to potrebno povsod ).
Rok, dobra odločitev..
metrodusa.blogspot.com

cahahopie ::

ROK... hja, ko je pa ful velik tale naš park. Paznik ga lahko že s pogledom premeri.

Skrbi jih predvsem tud Srčna pot, ki so jo pred 3 mesci zrihtal. Sicer osebno mislim, da iz te moke ne bo kruha. Šrot bo obvisel s temi svojimi udraniškimi metodami.
BTW... kmalu bodo županske volitve. Šrot si ni ustvaril bohvekakšnega ugleda... o.k. razen centralne čistilne naprave in ureditve Mariborske.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj študirati

Oddelek: Šola
204447 (3755) PacificBlue
»

Folk še mal pa šola! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
565169 (4505) DavidJ
»

Kuk pik ste imel letos?

Oddelek: Šola
312285 (1756) Binji
»

Gim. in tehnična gim. ?

Oddelek: Loža
222242 (2059) NoUse4AName
»

Računalniški tehnik v Celju !!

Oddelek: Loža
392696 (2308) Tomi

Več podobnih tem