» »

vdori!

vdori!

bossini ::

mene zanima če lahko vdre kdo v računalnik če ima recimo moj naslov! imam pa kaspersky antivirus in zone alarm pro firewall =)
bossini

MihaFirst ::

ja, lahko.
www.gamma.si

Backup22 ::

bossini

Naslov? Misliš IP naslov?

Drugače pa lahko ja, ampak veliko težje, če imaš dober firewall like ZAP. Da obideš to moraš kar nekaj znat..
Sicer pa zakaj bi ti kdo vdiral v računalnik? Če nimaš nekih pomembnih informacij, nimaš kaj skrbet...
//

bossini ::

em a mi lahko pa kdo pove kako skrijem IP naslov??
bossini

MihaFirst ::

IP spoofing, anynomus IP - proxy...

ampak mislim, da se nimaš česa bat... razen če dobivaš kake grožnje?
www.gamma.si

bossini ::

ne ne dobivam groženj! sam zanima me kako ! a to so programi ip anymous?
bossini

MihaFirst ::

IP anynomus je anonimni proxy - to je lažni sposojeni IP, ki si ga nastaviš poleg svojga... zdej pa nehi. al prit na moj forum al pa posluš kak ti bojo tuki nakladal da je skrivanje IP-ja nelegalno itd. ;((
www.gamma.si

Uros!no ::

Edward. Nehaj že 1x s tem in s svojim forumom. Naj uganem.. si eden tistih ki ti ob connectanju na IRCnet (#xchann) pošiljajo nakedteens.rar.

odrasti :\

alum ::

al prit na moj forum al pa posluš kak ti bojo tuki nakladal da je skrivanje IP-ja nelegalno itd.


nevem od kod ti, da je skrivanje ip-ja nelegalno.

To(r) ti je že večkrat omenjen program (omrežje), ki zagotavlja neko pseudo-anonimnost.

ERGY ::

Mislim, da ta vdiranja kar ti mislis, so dejansko na strani exploitov. Recimo windows, ko je vsak koscek tega OSja lahko z neko luknjo, se niti ne mores cudit, ce ti nekdo na izi pridobi admin pass ali dostop do filov na disku in podobnih zadev. Pac moras tudi pazit kaj delas, kje isces kaj, katere programe uporabljas, kjere mejle odpiras itd itd. Vecinoma je kriv uporabnik sam za take stvari, ker ga firbec matra za vse ali pa preprosto ne sledi kaj pise na zaslonu in potrdi vse kar se prikaze...

LP

R33D3M33R ::

mene zanima če lahko vdre kdo v računalnik če ima recimo moj naslov! imam pa kaspersky antivirus in zone alarm pro firewall =)

Tisti, ki to znajo ne bodo poskušali - le zakaj bi kdo, ki je ekspert na področju varnosti, vdiral v tvoj sistem?
Tisti, ki pa to ne znajo pa bodo poskušali s raznoraznimi skriptami - če ne boš izklapljal požarnega zidu, bodo imeli presneto malo možnosti, da uspešno vdrejo :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Microsoft ::

Tako je. Na eno stran tehnice postavi varnost tvojega sistema, na drugo pa postavi motiv, ki vodi k vdoru v tvoj racunalnk.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

R-G ::

lp,

Script kiddie sh*t...

* Kar ti lahko priporocam je samo to da si menjas zone alarm, ker je ranljivost za WIN OS. Ce zlorabis ranljivost Zone alarm-a
lahko dobis oddaljen dostop z administratorskimi privilegiji.

* Kaj se ti lahko priporocam je, da nehas z taksnimi bednimi ("lahko vdres" ipd.)

lp, R-G

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R-G ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130119 (19606) Qushaak
»

Kateri AV je najbolje imeti?

Oddelek: Informacijska varnost
202239 (1598) hamax
»

Licenca za Zone Alarm antivirus

Oddelek: Programska oprema
81399 (1223) Death Paladin
»

kateri firewall v sožitju z P2P??

Oddelek: Programska oprema
292076 (1544) Jst
»

AntiVirus in FireWall

Oddelek: Omrežja in internet
262173 (1728) Predator

Več podobnih tem