» »

pogosto me meče dol oz. ne morem nanj!

pogosto me meče dol oz. ne morem nanj!

pingolina ::

Pozdravljeni!

Imam velik problem! Ne morem gor!( Ne na fanta ampak) Na internet! : ) Povezana sem še vedno preko telefonske linije, ker mi tako najbolj ustreza, saj uporabljam internet le za nujno zlo. Ker pa v računalnikih nimam kaj dosti pojma se obračam na vas eksperte, če vam lahko tako rečem?! Predno me connecta na net moram kliknit ene 20-krat na CONNECT! To me zelo živcera. Vedno mi napiše: "No dial tone. Make sure the modem is correctly connected to the computer and phone line."
Kabli na zunaj so OK, kaj bi lahko bilo še narobe? (Mogoče si jaz narobe razlagam to sporočilo)

Prosim pomagajte mi najti škrata, ki mi je uničil še to veselje do neta ki ga imam!

HVALA!

Vaša Pingolina
Pingo

bond007 ::

Odkljukaj "wait for a dial tone" v nastavitvah povezave

Taras_Bulba ::


tukaj ne sme bit kljukice

to, al pa zamenji fanta [;)]

pingolina ::

Taras_Bulba!

Res si car! Najraje vidim, ko mi pošlješ "slikovno prikazano", saj se tako najbolje znajdem (kot neuk). Jaz sem odstranila to kljukico, ampak sem še vedno porabila dva klika na connect. Zakaj? Je mogoče kje še kakšna kljukica preveč ali premalo?

Ne (za)menjam fanta!
Pingo

BigWhale ::

Naj en zamenja naslov teme, ker zgleda kot da je pismo Tetki Justi ali pa vprasanje za v Zaupne Besede v Anteni... ;>

Scorpia ::

Sam naslov je res privlačen za vse slo-techovce>:D

pingolina: bodi vesela da zdej sam 2x daš connect kot 20x. Moreš upoštevati da uporabljaš 10 let al več staro tehnologijo ti tudi niso kje posebno spreminjali na centrali čeprov je verjetno nova centrala. Karkoli že, telekomu je dovolj da telefon dela ki ni posebno zahteven sam da ma signal, medtem ko je modem že kompliciran in upliva več dejavnikov: kvaliteta žic itd... Zdaj je odvisno ker modem maš, eni so bili izpopolnjeni , mislim da so to bili z motorolinimi čipi. Mogoče se pa motim pri vsem tem...

Dead_Eye ::

Heh, le kje so tisti časi ko sem tudi po pol ure klikal na connect in čakal da linija ne bo več zasedena ;( , potem ko je končno dobilo povezavo je po piskanju padla linija...j***ni 56k modem....

Preglej kable pri tebi doma, pa konektor v zidu, lahko da je tam slab stik pa potem modemu ni jasno...
The one and only

pingolina ::

Sem zdj uredila zadevo. Dela! Sem včeraj prehtro rekla da poskus ni uspel. Hvala vsem za pomoč in kmalu nasvidenje. mogoče mi teta Justi res ne bi znala tako hitro pomagat, vi (nekateri) pa ste mi.

Hvala! Vaša Pingolina
Pingo

Yossarian ::

Pingolina, čestitam. Imaš enega najlepših naslovov za temo.:D
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

madmitch ::

Ahh jaz sem pe pa hotel že javiti, da bi te držal, da ne bi padla z mene, dol te pa tut ne bi metal.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri povezavi brezžičnega usmerjevalnika s Siol modemom

Oddelek: Omrežja in internet
183191 (3059) Daniel
»

Klicne nastavitve za fax modem

Oddelek: Omrežja in internet
121820 (1724) Duhec
»

linux, volja, dialup

Oddelek: Operacijski sistemi
8931 (794) tonic
»

Računalnik ob zagonu 5 minut zmrzne,a je problem ADSL?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241582 (1235) Urajmal
»

dial up v xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
10993 (855) ToniT

Več podobnih tem