» »

Vodoo Graphics in Windows2000??

Vodoo Graphics in Windows2000??

lordgreg ::

Kar nekaj časa že iščem kako stvarco, ki bi omogočila delovanje mojega vuduja 1 v oknih 2k. Lepo in prav, dokler je igra narejena za glide ali nekaj takega. kaj pa vse drugo? brez vuduja! obstaja kakšna možnost, da bi mi win2k prepoznal vuduja in ga postavil na primarno mesto? 2d kartico imam namreč starega atijevega pro turbo.. poznam pa tudi tiste gonilnike za vuduja neki Q3 kompatibilni, ki pa nič nepomagajo.. škoda.. mogoče kakšen nasvet, pomoč? ima kdo enako sranje?

- če že ne gre drugače, prodaja kdo Riva TNT na PCI vodilu? NE AGP, PCI!!!

najlepša hvala za odgovore..

MRB0rYS ::

Ja zgleda da boš mogu novo kupit čas hitro beži
b0rys

lordgreg ::

zakaj sem se "bal", da bo dobil takšen odgovor? ziher obstaja kakšna možnost..

in še nekaj.. pa kaj če čas beži?? moj računalnik p166mmx ima 128 MB-rama, win2k delujejo tako kot morajo, nameščen pa imam tudi Apache server z PHP podporo in SQL bazami.. kaj mu manjka? nič.. no ja, razen tega, da rad igral tudi nekatere igre, ki jih moj računalnik kar lepo premore.. vendar na win2k.

kako je pa z win98ME? stabilnost proti win2k??? kaj pa gonilniki? kunkretno vuduja mislim? lahko uporabiš tiste iz win98? pa directx??

hvala za odgovore..

Senitel ::

Stabilnost Win98... he...
Odkar so se mi totalno sesul uporabljam Win2k...>:D
Ja z Voodoo 1 bo pa problem. Mislem kot prvo Voodoo 1 nima cele OpenGL podpore (OpenGL ICD) in je nikoli nebo imel (Quake 3 dela pač tko kot si že ugotovil).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 8800 GTS 512 MB zagledala luč sveta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
526250 (5831) Jst
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121749 (1513) Arthur
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411470 (1073) andrej
»

Voodoo2 driverji za win 2000

Oddelek: Zvok in slika
61732 (1658) NoUse4AName
»

voodoo 3 3500 & gledanje tvja na compu ?!

Oddelek: Zvok in slika
111689 (1548) undefined

Več podobnih tem