» »

Kako zrasti ???

Kako zrasti ???

1
2
3

Icematxyz ::

Na to koliko boš zrastel v bistvu nevem če sploh lahko vplivaš po naravni poti bogvekaj.

Če si povprečen, zdrav posameznik bodo to določili tvoji geni.

DimmniBurek ::

Glede na to da je prvi post star 2 leta, bi lahko shorty:D , povedal če je še shorty al ne;)
There Is No Stronger Drug Than Reality

krucymucy ::

Sploh pa je s to temo zacel 2,5 let nazaj. Ce se je potegnil se je, ce ne pa je ostal tak pritlikavec kot jaz pri dobrih 170.

Icematxyz ::

170 ni pritlikavo. To je po moji oceni normalno povprečje.

iggy ::

odvisno od kulture v kateri odraščaš xD
Hey, you're fat!

moj_nick ::

Vse je še odprto. Jaz sem pri 15ih nehal rasti in spet začel pri 20ih.
110111001001010001010000

BigWhale ::

Samo v opozorilo. Ce na skatlici pise Growth Hormone, se ne pomeni, a je to dobro! ;)

KTr1sk ::

vsi bi bili neki veliki nad 180...hmm jaz pa sem 25let star in velik 167, ..vsi v familiji smo malo pod 170cm (3 starejše sestre in starša)..pa moja punca je velika 160cm...men bi blo ql če bi kar tako ostala (ima komaj 17let)..jaz od 17leta nisem nič zrastel..ne da bi vedel..bi pa pa še rad..samo pri 25 nimam več upanja in se ne obremenjujem
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

reptilia ::

jst mam 190-191 pri 19ih. če se usedem v kak avto si včasih želim da bi bil 170 :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

julah ::

pri 15 je 170 čist normalna višina. Nabildaš se pa si že jebaĆ.(z velikim mehkim č-jem) Jest sm od 14 do 17 zrasu 15cm, pa še rasem in bom še ene par let. Pa sm 172, pa je čist normalna višina folka na srednji šoli. Neki pretegnjeni psihoti na 190 pa so meni kr neki za rečt.

;-) ::

Jaz sem 173 pri 18. Rastem povprešno 2 ali 3 cm na leto tako da pričakujem kakih 175 =)

biokill ::

jaz sem bil avgusta star 16, velik sem pa 180....od lanskega leta sm zzrastu prbližn 2cm..malo manj......rad bi pršow na 185-190cm.......

iggy ::

ok
Hey, you're fat!

;-) ::

jaz sem bil avgusta star 16, velik sem pa 180....od lanskega leta sm zzrastu prbližn 2cm..malo manj......rad bi pršow na 185-190cm.......


zmenjeno bomo uredili.

=)

BigWhale ::

jaz sem bil avgusta star 16, velik sem pa 180....od lanskega leta sm zzrastu prbližn 2cm..malo manj......rad bi pršow na 185-190cm.......


Kater firmware pa imas?

biokill ::

ok thx

!nt3L ::

biokill flashaj bios.

drugač js sm 176cm pri 15 letih, 3 meseci. v zadnjem letu sem zrastel 3cm. upam da bom še mal.. tam do ene 210cm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: !nt3L ()

biokill ::

ti kr :D

mislim resno... rasli naj bi nekje do konca pubertete (21-22 let)

Čeprav eni, so pa na začetku npr. v 7razredu OŠ. med večjimi oz. so full veliki...pol se jim pa ustavi....Poznam pa nekoga, ki je bil v 4 letniku gimnazije pri manjših.. (170cm je imel).....potem pri 25 bil velik že 188....ubistvu je bil skozi pri manjših, potem se je pa kr naenkrat potegnu....

to je zlo različno...:D

js vsaj zase upam, da bi prišel do 185cm....oz več :D

!nt3L ::

poznam človeka ki je pri 28-ih zrastel še za 3cm. sem ga vprašal kako to. pa ne vem točno kaj vse je rekel da moraš delati. zapomnil sem si da moraš bit čimveč na soncu ker se kao neki vitamini oz. minerali sproščajo v kosti..newem točno

Avenger ::

Ja ma ne bit blesav. Verjetno tist kolega pozna tud dobro metodo za podaljšanje lulčka, ampak ti neweš točno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

LeXani ::

Pr men se je ustavlo pr 18letih - 193cm.
Čas prve prijave 04.11.2005

echo ::

Sonce -> vitamin D -> močne kosti
Ampak so povečano dozo Sonca ne pridobiš več D vitamina. Včasih so mel otroci probleme s tem, ker so bli zaviti v oblekah dokler niso shodli. In so mel zelo švoh kosti.
Zakaj pa sploh bit velik? Nevem no, ponavad veliki ljudje tak nerodno delujejo... Najd si eno malo babo, pa se boš znebil tega manjvrednostnega sindroma.
V dveh letih 10cm :))
pa 10kg :(
mišic >:D

Volta ::

Isto kot LeXani. Ne želite si biti previsoki. Enostavno v večini primerov ni praktično. Vem o čem govorim :) ~170cm je čisto povprečna velikost in nima vas biti kaj sram zaradi tega.

iggy ::

povprečna velikost je od 14 do 20 cm people :D
Hey, you're fat!

FrancBula ::

14=140cm višine, 20=200cm višine
za lexani-ja lahko sklepamo da ima 19,3
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

tey007 ::

lani na zdravniškem so me izmerili 176,5cm, letos v šoli pa sem bil 174. star sem 17. wtf? :D že pri teh letih se manšam? :S

WarpedGone ::

Najprej: don't panic.
Telesna višina ni fiksna reč. V tvojem primeru gre najverjetneje za različno debelino hrustanca v sklepih. Kar pa spet ni nobena panika, ker je hrustanec "mehka" reč in se pod dolgotrajnejšo obremenitvijo stisne. Zmeri se zjutraj takoj ko vstaneš, nato pa še isti dan zvečer pred spanjem. Nad razliko znaš bit presenečen.
Si se morda zredil? Začel s kakšnim športom ukvarjat ki ti bol obremenjuje sklepe? Kej podobnega?

Ti še js povem en šoker: vsaj 10 let sm bil visok konstantno 177 (enkrat vmes tut le 176). Zdej so mi pa namerili 179,5. Trikrat ponovljeno, ker nism mogu verjet in nato dopoma še enkrat potrjeno. V kristusovih letih sm zrasu za dodatne 3 cm.
Zbogom in hvala za vse ribe

gendale ::

edina možnost je jemat rastni hormon v otroštvu/puberteti (preden se zaprejo rastne ploščice)

;-) ::

;-) je izjavil:

Jaz sem 173 pri 18. Rastem povprešno 2 ali 3 cm na leto tako da pričakujem kakih 175 =)


178.5 2 leti kasneje

Ciklamen ::

Hmmm, zadnjih par let (bom kar iz kartona za športno vzgojo povedal), konstantno okrog 188-189, nič razlik, tudi na zdravniškem pregledu je bilo isto.
- End of the Post ->

mysterio ::

tud ni fajn ce si prevec velik pa tud ne ce si mejhn

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mysterio ()

Scatman ::

Star sem 14 let , velik pa sem 157 cm..V enem letu zm zrastu za 8 cm , v dveh letih pa za 21 cm ,..
Zanima me ali mam kaj možnosti da zrastem do 180cm ??

WarpedGone ::

Da.

P.S. Punce majo rajše nižje fante ...
Zbogom in hvala za vse ribe

Bellatrix ::

WarpedGone je izjavil:

Da.

P.S. Punce majo rajše nižje fante ...


Ne vse, sploh ne vse.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

revvs ::

In je zdaj po 5 letih že zrasel ? :))

gendale ::

Scatman je izjavil:

Star sem 14 let , velik pa sem 157 cm..V enem letu zm zrastu za 8 cm , v dveh letih pa za 21 cm ,..
Zanima me ali mam kaj možnosti da zrastem do 180cm ??

koliko sta visoka starša?

WarpedGone je izjavil:


P.S. Punce majo rajše nižje fante ...

hahahahaha.................... ne ;)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

O ja, pa je res. Samo visoki fantje se radi prepričujemo, da to ne drži.

Poleg tega so ljudje manjše rasti primernejši za zanimive reči kot so vesoljski poleti, dirkanje z avtomobili, pa tudi večjo možnost imajo, da jim krogla z glave odpihne samo klobuk, ne pa tudi možganov.

revvs ::

Zelo majhne punce imajo rade velike fante. Velike punce imajo rade majhne fante. Bogate punce imajo rade siromašne in siromašne punce imajo rade bogate fante. Zelo bele punce imajo rade črne fante...itd. Glupe punce pa imajo najraje če se oblečeš in obnašaš kot njihov music idol.

Zdaj pa lahko kombiniramo te lastnosti in dobimo perfect match.

Isotropic ::

pidn je izjavil:

Em.. star sem 15 let .. in velik 170.. zai .. me pa zanima.. kako bi lahko zrasto .. em.. pa če mam možnosti ..da še zrastem do nih 184 ? =) ..
Hvala :)

jst sem bil takrat 159, sedaj sem 183.

revvs je izjavil:

In je zdaj po 5 letih že zrasel ? :))

:D

Zgodovina sprememb…

Matev ::

nekrofilija alert

#000000 ::

Ne glede na višino imajo punce najraje če je fanta tudi kaj v dolžino :)

jype ::

#000000> Ne glede na višino imajo punce najraje če je fanta tudi kaj v dolžino :)

gendale ::

#000000 je izjavil:

Ne glede na višino imajo punce najraje če je fanta tudi kaj v dolžino :)

majhni imajo male noge, velja pa tudi mala noga mali tič :/
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

revvs ::

Pa vedno govorijo da imajo košarkaši malega.

al41o ::

Evo, da obudim malo tole temo :) Torej star sem 17 (poleti 18), moškega spola, visok 164 cm in si želim zrasti za usaj kakšnih 10 cm. Zanima, če bom še kaj zrasel pa tud kdaj ter ali obstajajo kakšne telesne indikacije, ki bi pokazale kaj informacij glede tega? Oče je visok 182 cm (tudi bil celotno otroštvo najmanjši u razredu nato pa pri 16 ali 17 zrasel v poletnih počitnicah za kakšnih 15 cm), mama pa 166 cm. Aja pa v zadnih dveh letih sem zrasel komaj 3 cm :(

gendale ::

začni šparat za operacijo za podaljšanje nog
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

oo7 ::

Sprijazni se s svojo višino.Ne smeš se sekirat glede tega.Če boš zrastel boš če ne pa neboš.Pač človeško telo ni tako kot roža,da bolj jo zalivaš bolj raste.
Aja pa včasih je meni mami govorila,če bom kadil,da nebom zrastel:)).

Invictus ::

Če si premajhen ...

Žali se tati :D

Žal mimo genov ne moreš. Razen če se boš nafutral s hormoni kot kaka simentalka.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DBjimmy ::

Če bi radi kaj zrasli imate na youtube veliko posnetkov,kjer z vsakdanjim raztegovanjem ( hrbtenica, noge, vrat ), pridobite tudi do 5cm. - ni treba bit v puberteti.
Dolgo časa sem se ukvarjal z fitnessom in moram reč, da veliko vpliva na rast, človek začne drugače sedet, hodit, nekako pohabljeno stoji. Ampak sm vedno hotu, da v gužvi izstopam ali po višini ali po širini in moram rečt,da se kombinacija fitness vaj in raztegovanje kar izplača :)
Meni osebno je z vajami uspelo pridet iz 177cm/95kg(16,5let star) na 187cm/122kg(18let).
" Aia pa vožnja v Cliotu? haha mission impossible :) "

Yugos ::

ja teža dost vpliva če se zrediš, potem nepravilna drža in vaje za raztegovanje, ne vem pa če res lahko 10cm dobiš...
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaje za odriv ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6420747 (9983) STU-III
»

Rastni hormon

Oddelek: Loža
307357 (6275) gendale
»

Telesna višina

Oddelek: Loža
267458 (6897) Bananovec
»

Višina in košarka

Oddelek: Loža
285265 (4478) LordTado
»

jintropin

Oddelek: Loža
272772 (2252) marnit

Več podobnih tem