» »

kteru ohišje

kteru ohišje

picapica ::

zanima me kašno ohišje naj kupim. gledu sm enga ku je cel iz plexi stekla(debelina stranice 10mm) in aluminjasto ohišje.ne nameravm met vodnega hlajenja. tu so komponente ki jih nameravm dt noter:

Radeon x800GTO2
LC power 550 watt
Gigabyte gak8nf-9 ultra
Athlon 3000ali 3200
Patriot 512MB 533MHz
NEC ND-4550 DVD-/+RW
MAXTOR 200GB SATA 7200 obr.

stock ::

a bi ti raj da ti poikomenteramo o konfiguraciji al o ohisju?

nemors dat Athlon-a z ddr2 533. pa se 512 je ful premal!
tuki mas en pleksi, men osebno so bedni a si ze vidu sestaulen comp notr? use sivo, ce mas LED-diode se soba svet..... sploh ponoci
razmisl

Baxxxter ::

jaz osebno bi priporočal tole kištico ;) AeroEngine II mam jo že kak mesec, pa sem ful zadovoln. lepo zgleda, fajn je prevetreno kar pripomore k nižjim temperaturam... ni mi žal niti tolarja. :\


[edit]: aja pozabo sem eno malo pomankljivost - prah, se kr hitro nabira, ampak mislim da ni blem odpret kište enkrat na mesec pa lepo ven posesat. ;)


LP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Baxxxter ()

sirotka ::

uf, ja z ramom si pa res falil in boš naprej prodajal:)! Pa kup si giga, ker se pozna že v winsih, da o špilih nit ne začnemo! Potem pa plexi kište so svinsko zahtevne, sm mel neki časa pa prec spraska, pa če ne mislš met vodnega ne bo neki zgledalo in kabli morjo bit v piko urejeni, ker pač plexi ne dovoljuje neurejenih kablov. Aeroengine 2 je vredu, samo je nekvalitetno(žal), barva se takoj skruš, itd. Samo NE kupuj v Sloveniji, v gradcu so po 11k sit, v slo pa šenkrat dražji. Poglej še za kakega chiefteca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje LGA755 Core 2 Duo - kateri hladilnik kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579737 (7872) Jst
»

Katere 120 in 92 mm ventilatorje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91584 (1376) bajker
»

Dualcore mašina z vodnim hlajenjem

Oddelek: Kaj kupiti
122775 (2418) TESKAn
»

kaj si mislite

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71442 (1232) darq7
»

Hladilnik za axp2500+

Oddelek: Kaj kupiti
51329 (1296) AndrewSmith

Več podobnih tem