» »

Kamera Panasonic NV-A1 (analogna) na PC - KAKO?

Kamera Panasonic NV-A1 (analogna) na PC - KAKO?

Simeroni ::

ali pa podobne kamere...kako priklopit...imam tudi Mercury TV card...lepa hvala majstrom :D

Sba ::

AV-out na kameri, povežeš za AV-in na kartici in daš izvor slike na AV.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Simeroni ::

kaj pa zvok? rad bi presnel kasete...dokler se še da...na CD, DVD,...MPEG-2...

ToniT ::

Zvok daš na line in!

SimplTech ::

Upam, da tale vodič vsaj malo pomaga: Beginners Guides: Converting Videotape Into Video Files

Vodič ni napisan sicer točno za prenos videa iz kamere na PC, ampak iz videorekorderja na PC, je pa postopek v osnovi zelo podoben. Pa tudi malo informacij ti da kako uporabljati Windows Movie Maker, če nimaš drugega programa s katerim boš zajemal.

Simeroni ::

tole sedaj je kar pomagalao...povezal sem video, za zvok mi še manjka kabel (kamera ima dva enaka priključka za avdio in video, avdio IN na kartici pa je klasičen - manjši torej)...

poskusil sem z Windows movie maker...deluje bolje, kot software za zajem pri Mercury TV card...vendar me pri WMM maksimalni zajem 640x480 (30 frames/s)...ali obstaja tudi kak program za višje zajeme? 720x576 npr...

SimplTech ::

Ne poznam točno teh programov in ne vem kateri je dober, a tukaj najdaš enega izmed njih: Ulead VideoStudio Home.

Je pa bil obsežen članek o programih za obdelavo videa objavljen v Monitorju številki 6/2005. Prebereš si ga lahko tukaj: Monitor junij 2005


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iz kamere na PC

Oddelek: Programska oprema
286104 (5069) Tomay
»

Zajem analognega videa na računalnik-pomoč

Oddelek: Zvok in slika
51239 (1136) OOTBOXZY
»

Software za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
112026 (1741) IceIceBaby
»

Program za montažo filmov...

Oddelek: Zvok in slika
327805 (7439) martinsm3
»

Program za zajemanje slike s kamere

Oddelek: Zvok in slika
91424 (1373) CaqKa

Več podobnih tem