» »

Enermax napajalniki

Enermax napajalniki

tha_man ::

Živjo!

Ali se da v SLO dobiti Enermaxove napajalnike? Baje so zelo kvalitetni in zelo tihi.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

mich ::

Da.
Pri mlacomu je 350w cca.18.000 SIT.
Iz prve roke, res so kvalitetni in predvsem NEslišni. DOBER NAKUP!
mich

Dami ::

Ej, zakaj ga pol na ceniku nimajo?? Matr k mi gre to na živce. Če nisi iz LJ se zna zgodit da velik stvari zamudiš. Sam če je res 18k, je to tumač. V nemčiji bi za tak keš dobil 431watnega. Problem je sam, da ga ne morm;(:\
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

tha_man ::

Pa imajo tud kaj cenejšega, recimo 300W? No, saj če so res tako dobri bi tud tolk keša dal zanj, itak je napajalec med najdlje trajajočimi komponentami računalnika. Aja, kaj podpirajo tud Pentium 4?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Dami ::

Par dni nazaj je bla novica tu na slo-techu kjer so primerjal Antecovga 300W in enermaxovga 431W. Ko so dal vso periferijo gor (kup diskov) in proc navil ter pol šli gledat tv prek tunerja al pa kr dvd, se je on sistem z antecom sesul. Že dolgo vsi enermaxi podpirajo p4. Ta 431w pa ma zravn še en štekar za serverske plate (če rabiš). Dobiš pa tud tazga ki ma oba ventilatorja na termostat vezana. Skratka, zakon. Sam kaj k so dragi!;(
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

BBB ::

Dami, daj mi prosim link na ta test prosim napisi. Jaz ga ne najdem.

Dami ::

Evo ti - klik! (namig: če se ti stran ne naloži takoj, ne obupaj) Pa ena napaka je bla pri novici. Napajalc ima en 80x80mm in en 92x92mm vent (in ne 80x80), no pa saj ni pomembno.
Ena firma na Dunaju ma tale 431W za 1300 šilingov. Če se bom spravu gor, ga ziher uzamem.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KATERI NAPAJALNIK

Oddelek: Pomoč in nasveti
101309 (1046) Matty
»

Radeon 8500 težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
11918 (640) jc
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763785 (3015) segi
»

Ultimativen overclockerski napajalnik :)

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
71645 (1645) OrlyTM

Več podobnih tem