» »

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal

««
7 / 7
»
»»

less ::

@fosil ja sem opazil, da je bilo to krivo, sem si potem še nakazal nekaj denarja in je šlo lepo skozi xD Edino kar niso vrnal, je tist 1€ :D
Nikjer pa ne piše oz. tudi na supportu niso povedal, da preden ti zaračunajo 1,5€, zaračunajo še 1€ :S
Anyway problem sedaj rešen :)

@fpbs imam abanet in je bila transakcija takojšna. Problem je bil, da sem imel premalo gor :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: less ()

Kron ::

Sorry za offtopic.

Se lahko z debetno Viso electron dviga tudi na bankomatih v tujini?

Tnx.
=**=C64=**=

CyberPunk ::

Že ene 12 let. :D

Ajnstajn` ::

Ali se je mogoče možno verificirat na paypalu in uporabljat predplačniško moneybookersovo kreditno kartico mastercard??

recimo naročis si to mb kartico in si denar pošiljaš nanjo z paypala?
//

St235 ::

Odvisno od tega ali imaš vpogled v transakcije na kartici, ker se iz izpiska vidi vetifikacijska koda.

Ajnstajn` ::

hmmm nevem točno kako je pri tem. verjetno vidiš transakcije na moneybookersovi strani?
lahko kdo potrdi, ki ima že to kartico?
//

Sumo ::

Imam kartico mastercard od moneybookers in sem jo lahko normalno verificiral na paypalu. Redno jo uporabljam za plačevanje na ebayu in vse deluje tako kot mora. Res pa je, da si denarja nanjo še nisem probal nakazat, razen enega refunda, ki pa je tudi prišel normalno.

Vseeno pa kartice, ko poteče, ne bom podaljšal, ker traja 3 dni, da bančno nakazilo postane vidno na moneybookers računu in tako človek kdaj zamudi kakšno priložnost za ugoden nakup (npr. poceni avkcija na ebayu, ali pa kakšni vikend popusti na gog/steamu).

Nwanko ::

Kaj pa ma izpisek veze z tem? Sej pri normalnih maestro,mastercard karticah tudi dobiš 1x na mesec izpisek pa moraš čakat...razen če maš bank@net,abanet.....

St235 ::

Mislim, da je Sumo hotel povedat, da traja tri dni preden denar, ki si ga nakažeš na Moneybookers lahko začneš dejansko trošit. To pa pri kakšniš akcijah pomeni, da zadevo zamudiš. Lahko pa imaš sveda zmeraj gor 200-300€ pa tega problema ni.

Nwanko ::

To pa ni res. Denar lahko začneš trošit takoj ko je prikazan. Sam si iz Vise Electron včasih nakažem na MB in lahko mastercard uporabljam takoj,sredstva so hitro prikazana na računu. Če si pa nakazuje preko bančnega računa je pa druga zgodba....

St235 ::

?? o čem ti to govoriš?

Sumo si denar nakazuje na moneybookers Mastercard preko bančnega naklazila, kar traja cc 3 dni.

Berserker ::

Lepo da sem našel tole temo, da nebom preveč smetil po temi Zavvi. Na plačevanje z karticami in spletni nakup
Jaz imam račun pri NKBM. Imam zgolj navadno bančno in Activa maestro.

Potreboval bi pa debetno kartico za Paypal (rad bi kupoval iz angleških spletnih trgovin ala game.co.uk, zavvi in XBOX LIVE(uk)).

Torej morem it na banko koper ki ima: Activa Visa Electron ali pa na Abanko ki ima Visa Electron (kakšna je razlika z tole tazadnjo in tisto z "activa" ? )

Potem pa iti na banko NKBM ter da mi z tega računa ki ima prilive, nakažejo na abankin ali koperski račun. Ali pa če si naredim bankanet ter dobim ključek in si pošljem z pc-ja na enega izmed dveh visa electron računov (pač katerega izberem).

Ali tukaj vse štima ?
Bom moral plačevat kakšno provizijo za transakcije ?
A se da po možnosti naredit transkacijo z bankanet na paypal ?

mihec87 ::

Če nakazuješ direktno iz trr na drugo banko boš plačal provizijo..razen če denar dvigneš ter ga greš na banko osebno položit..

gazibo ::

Danes sem bil na banki Koper in sem hotel odpret navaden racun za potrebe spletnega nakupovanja (se pravi obvezno spletna banka in Visa Electron) in mi zelo prijazna (& hawt btw) usluzbenka rece da moram imeti OBVEZNO 3mesecni priliv na racunu preden lahko zaprosim za Viso Electron. Tudi sama je rekla da se ji zdi cuden ta pogoj ker se gre za debetno kartico in ne kreditno.
Pravtako mi je omenila da bojo dobili nove predplacniske Visa kartice. Mislim da jih noben v slo se nima, but correct me if Im wrong.

mihec87 ::

čudno..pač abanka še ostane..

gazibo ::

Je kdo uporabljal tole kartico za PayPal in slicno ?

http://www.unicreditbank.si/sl/Prebival...

mihec87 ::

to je maestro nič nebo..za paypal rabiš viso al pa mastercard

gazibo ::

Ja ampak je Meastro - MasterCard SecureCode.

gazibo ::

malce brskal in nasel. Ocitno se da tudi Meastro nucat pru Paypalu na isti nacin kot vse ostale kartice.

https://www.paypal.com/helpscr?cmd=_hel...

https://www.paypal.com/helpcenter/main....!460627812?t=solutionTab&ft=homeTab&ps=&solutionId=163223&locale=en_GB&_dyncharset=UTF-8&countrycode=GB&cmd=_help&serverInstance=9010

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

fosil ::

Odpri elektronski račun pri abanki, ne rabiš nobenih prilivov in dobiš viso electron.
Tole z maestrom pa je napisano za angleški trg, vprašanje če deluje tudi z našimi.
Tako je!

LeQuack ::

Za Slovenijo je podpora samo za kreditne kartice zaenkrat.
Quack !

gazibo ::

aha. kewl, potem je abanka na vrsti

Magic1 ::

Dobra novica, sedaj imajo pri abanki tudi predplačniško Viso Electron, do konc avgust brezplačna:
http://periskop.si/2012/07/predplacilne...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

bluefish ::

Si malce narobe pogledal. To je za Banko Koper.

Magic1 ::

Haha, kolk sva se debilno gledala na Abanki:DDD
Priceless
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

barocco ::

Z viso electron,ki jo imam že leta odpru pay pal izpolnu vse potrebno..
pogledal stanje vzeli 1.5€.. ni problema..,zdej me pa samo zanima,kam oz. kdaj bom dobil uno 4 mestno kodo za nakup??
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

bluefish ::

Na izpisku prometa. Če se ti mudi, greš pa lahko tudi na banko,...

barocco ::

bluefish je izjavil:

Na izpisku prometa. Če se ti mudi, greš pa lahko tudi na banko,...

hvala
ja sm zmenejn z banko da ne dobivam izpiskov,razen če jih ne potrebujem.. Torej ,Naj grem jutri na Abanko in vprašam njih??
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Tarzan ::

Dobiš izpisek lepo na mail v vsakem primeru. Vsaj tako je na banki koper, kjer imam jaz svojo viso. Drugače pa lahko pogledaš s čitalcem tudi stanje na kartici.

m3k ::

barocco je izjavil:

... ja sm zmenejn z banko da ne dobivam izpiskov,razen če jih ne potrebujem.. Torej ,Naj grem jutri na Abanko in vprašam njih??
Bankomat - z izbiro storitve "mini izpisek" se uporabniku izpišejo transakcije v vseh valutah na osebnem računu za zadnjih 100 dni.
;) Izpis stanja in prometa na bankomatu (Abanka)
Mirko tipka na radirko ////

barocco ::

m3k je izjavil:

barocco je izjavil:

... ja sm zmenejn z banko da ne dobivam izpiskov,razen če jih ne potrebujem.. Torej ,Naj grem jutri na Abanko in vprašam njih??
Bankomat - z izbiro storitve "mini izpisek" se uporabniku izpišejo transakcije v vseh valutah na osebnem računu za zadnjih 100 dni.
;) Izpis stanja in prometa na bankomatu (Abanka)

probal mali nakup 4.99€spletna igra(Tribal War-crowns),brez xxxx kode in je ratalo,še sam ne vem kako.Upam da je ok..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

gpanta ::

Do nekega limita (mislim da je 100$) lahko kupuješ brez verifikacije kartice.

barocco ::

gpanta je izjavil:

Do nekega limita (mislim da je 100$) lahko kupuješ brez verifikacije kartice.

hvala vsem za pojasnila.
Malo sm se ustrašu,ker ni bilo potrebe za kodo in posledično,da nakup brez kode ni varen..
Danes,bil na Abanki in dobil xxxx-digit kodo,tko da se bom znajdu,če bo pa kaka težava ,pa spet vprašam :)
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

PINki ::

Sicer malo offtopic, vendar ker se tiče Abanke, obujam temo. Zanima me zakaj obstajata dve aplikaciji Abamobi, tako na AppStoru kot na GPlayu?
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330106742 (25592) Vetrpiha
»

SKB identifikacijska številka?

Oddelek: Loža
3214219 (11789) Guzzy
»

Visa debit verifikacija problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
4219874 (17626) Vrocipes
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256772 (5938) rakun24
»

kako plačati (paypal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
4713904 (12114) bluefish

Več podobnih tem