» »

vprašanje..help!

vprašanje..help!

Kid ::

Tko. Doma imam radeon Vivo kartico s katero stiskam direktno v divx. S tastarim Divx codecom 3.22 ni bilo problema z nastavljenjem nastevitem samega stiskanja, ker sem na netu dobil neko bližnjico, ki je te nastevitve držala. Problem je namreč ta da ko v samem programu od Ati-ja zberem kodek, potem ne morem nastavljati nastavitev!-dokler nisem dobil to direktno povezavo za nastavitve -- to so tiste low pa fast motion(TASTAR CODEC!!)

No seveda je pri tanovem codecu (zdaj verzija 4.11) isto-tko da mi nastevitev ne drži v spomini!!

To bi rad uštimal, ker tanovi kodec je leboljši in hitrejši!! - sedaj stiskam še vedno s tastarim, če pa hočem stiskat s tanovim mi stisne, le kvaliteta je bolj slaba, kar se vidi tudi po dolžini AVI filea.

No lepo bi prosil če ma kdo kako idejo in mi pove kako naj bi ostale nastavitve v spomini!!, pa ne mi rečt da naj probam s virtualDubom, ker sem že!!-ne pomaga -sicer se da spreminjat, vendar ko snemam z Atijem ali pa z drugim programom, ne morem tam spreminjat!! MORE BIT GLIH TAKA FORA KOT S TASTARIM CODECOM!!

Prosim kdor ve naj pove !!

ali pa napiše link...lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV kartica GigaByte GT-U8000 in DVB-T MPEG-4

Oddelek: Pomoč in nasveti
196569 (1456) SandiX
»

RAM problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71359 (1259) amigo_no1
»

Težave z Epox 8rda3+ pro

Oddelek: Strojna oprema
6743 (690) Daedalus
»

nov NVIDIA System Utility Version: 1.08.5

Oddelek: Strojna oprema
81781 (1611) Corpse
»

Ta stara reglja(tastara tastara)

Oddelek: Strojna oprema
92165 (2063) rookie

Več podobnih tem