» »

DirectX 9.0c se noce nalozit?!?

DirectX 9.0c se noce nalozit?!?

rock_girl_ ::

A mi lahko kdo pomaga, Windowse XP sp2 in gor mam directX 9.0b ampak tanove igrce hocjo met 9.0c verzijo. Vse lepo in prav, grem
instalirat tanovo verzijo in mi vse napise da je naredu uspesno.. pol grem pa gledat na dxdiag pa pravi da mam se zmer tastaro gor.
Pol sm pa mal bolj natancno pogledal k sm sou se enkrat instalirat, pa se sploh nc ne kopira sam na koncu javi da je vse v najlepsem redu.
Sedaj pa prosim za pomoc, ker res nevem vec kako spravit gor.. oz zalaufat igrce :)

SavoS ::

Hay

Odsurfaj Na ta naslov in si dol potegni tazadnji DX 9 (feb06) in si ga naloži, pa bo zanesljivo delalo takop kot more.......

Včasih malo traja preden ti bo začelo prenašat datoteo, tako da potrpi.......
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

rock_girl_ ::

Hja... sm potegnla dol, dala install, je lepo povedal da je uspesno koncano... grem spet na dxdiag pa glej ga zlomka
moja verzija je se zmer 9.0b :O
No pa sm nekje stakna programcek k ti odinstalira 9.0 in ti da nazaj gor 8.1 (zanimivo da dela to v DOSu) pa mi je celo uspel!!
Mam zdej gor DirectX8.1 juhu pa dejmo zdaj cez tanovga 9.0c ... aha pa smo spet tam pravi mi da gre v bistvu pa NE GRE!

Jst sumim da majo tuki zravn windowsi prste vmes, da mi nekak ne pustijo cez staro verzijo... mogoc kaksna fora administratorja
al pa kaj, sam sm sla v safemode kot administrator pa nc ne pomaga.. A bi pomagali slucajno novi Windowsi al kaj??

Jst res ne stekam tega:( sm cist obupana!!!

Senitel ::

Service pack 2 ima 9.0c že zraven. Tudi ne rabiš "tazadnje" DX verzije, zadnja je 9.0c ta februar update pa za normalnega uporabnika ne spremeni čisto nič.
Ti dxdiag javi kakšne konflikte tam pod dx files? Katera grafična in verzija driverjev?

mojsterleo ::

Kot je bilo rečeno SP2 že ima DX9c not vključen. Te novejše verzije DX9 v bistvu samo dodajo eno novo DX datoteko v windows system32 dir zato se zdi kot da inštalacija ne stori nič. Tudi restart ni potrebn. Istotako DXdiag ne poroča da gre za novo verzijo DX. Meni že lep cajt piše ista cifra not pa sem umes DX upgradal že ene trikrat.

Senitel ::

Te "nadgradnje" (december update, february update) za končnega uporabnika niso preveč relavantne, ker ne gre za spremembe runtime komponente directx-a ampak zgolj za popravke v D3DX, ki pa ga morajo itak igre pripeti zraven (kar veselo inštalarite je v bistvu inštalacija, ki bi morala bit vključena v igre). Lahko imaš recimo february update pa ti špil ne bo delal, če bo preveden za december update, ker bo tebi december update manjkal (primer) tako da mora pač igra sama poskrbet, da je ustrezna D3DX knjižnica prisotna.

Razerzone ::

rock_girl_ popolnoma ista stvar se mi je dogajala ko sem imel neko beta verzijo sp2 ali nekaj takega ko sem na novo potegnil pravi sp2 dol se je potem brez problemov naložil 9.0c poskusi z microsoftove potegniti se enkrat sp2 in ga instalirati pri meni je delalo...

LP Amir


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem instalirat directx 9.0c

Oddelek: Pomoč in nasveti
61003 (888) Senitel
»

geforce fx 5200 in directx 9.0c

Oddelek: Pomoč in nasveti
111335 (1201) Vice
»

Directx 9.0c problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
10998 (893) Širajzl
»

Problem z inštalacijo DX9.0c: pove da je inštaliru, ampak ni

Oddelek: Programska oprema
81107 (1040) .:WiCKED:.
»

directx uninstall

Oddelek: Pomoč in nasveti
241413 (1184) Tilen

Več podobnih tem