» »

Izidor

Izidor

DC- ::

  • spremenil: DC- ()

gregy ::

glupog li pitanja .. Vstopnice.com :D :D :D

Tody ::

zakaj zaboga je kupid med temi ? In kaj se sploh ocenjuje ? Aja to folk prosto prijavlja... Hmm težka bo odvisno kaj bodo gledal... nemoreš zdej primerjat nekega delo.si in novega jarisa... Tko kot bi avte različnih razredov primerjal...

gregy ::

niso razdelil v kategorije .. tukaj na predstavitvi .. tukaj je lanski izidor in kategorije .. ceprav bi morali po moje letos ze v tej fazi ločiti kategorije .. točno tako kot si rekel .. delo in yaris ... 8-O

gregy ::

lol .. sele sedaj sem videl

Člani strokovne žirije bodo na podlagi lastnega poznavanja slovenskega spleta predlagali tudi tiste spletne projekte, za katere sami menijo, da so izrazito inovativni.


se pravi mi smo plačal .. en velik projekt pa ker se dopade nekomu od zirije bojo pa kr noter dali .. hmm ...

Vice ::

gregy na teh "tekmovanjih" ni nikoli bilo merilo tehnični, oblikovalski, uporabniški.... dosežek ali inovaivnost ali karkoli temu podobno, tukaj se meri samo moč prijateljstva. Zato takšna pravila, takšni "rezultati" takšna "reklama"... ;)

gregy ::

mi se ne damo .. :D :D mogoče je pa še pravica za nas majhne :D :D :))

Vice ::

gregy na srečo se občasno izbere tudi kakšen "outsider", da je narod pomirjen. :P
good luck

gregy ::

no, da obudim temo. Danes me je poklicala gospa, če letos se pa ne bomo prijavili?

Pa sem ji razložil, "da lahko, da se motim, vendar sem dobil en tak dober občutek, da je v igri itak samo denar, in da spletno mesto (kljub temu, da smo vodilni na svojem pdoročju) kot je naše (opensource) ne more in nikoli ne bo konkurenčno velikim portalom in stranem, ker je preveč denarja v igri."

nakar so gospa rekli, da smo pa zato lani dobili 5.000 klikov preko njihovih strani, nakar sem odgovoril, da sem jih tudi plačal s prijavnino! >:D

Sem se lepo zahvalil ter poslovil.

P.s. zaenkrat prijavljenih 7 strani .. dva dni pred koncem bodo pa noter nametal razne siol 24ur merkur and stuff 8-O
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

rkasteli ::

Jest jih tud poznam neki k so odkonil letošnje sodelovanje :) ...folku je končn jasn ratal kva se dogaja.
rkasteli


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ariel Dorfman in Armand Mattelart: Kako brati Jaka Racmana (1971)

Oddelek: Novice / Domače branje
4014915 (13106) Markoff
»

Esej 2006

Oddelek: Šola
273179 (2572) Tear_DR0P
»

izgled strani v IE6 in Firefox (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565080 (4291) gregy
»

Izidor - nagrada za spletno odličnost

Oddelek: Izdelava spletišč
232014 (1297) hruske
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605821 (5821) Sergio

Več podobnih tem