» »

luni tala

luni tala

luni ::

Sem malo pospravljal sobo pa sem nasel cel kup enih hladilnikov in robe, ki jih sam nikol ne bom rabil. Ker se mi jih zdi brezveze prodajat ali delat neko hudo frko okol tega, jih bom raztalal tukaj. Pravila so preprosta: ce si zelite kaksnega od spodaj omenjenih artefaktov, mi posljite e-mail s svojo zahtevo in domacim naslovom na luni@slo-tech.com. Vsakdo lahko zahteva samo po EN predmet, zmaga pa tisti, katerega e-mail dobim najprej (ce je popoln, torej ima vse podatke). Kdor prej pride, prej melje. Ko bom dobil e-maile za vse spodaj nastete stvari, bom v tej temi podal zmagovalce.

Prosim, da bodite toliko posteni, da zadev ne zahtevate, ce jih ne rabite. Ce si ze lastite kaksen hud hladilnik, potem raje omogocite komu ki ga nima, da pride do dobrega hlajenja...

  • Global Win VOS32 + Fan Duct - Slot1/SlotA monster hladilnik, primeren za ekstremno OC

  • Thermosonic Thermoengine V60-4210 - Socket370/SocketA hladilnik za Tbirde do 1.4GHz in Coppermine do 1.13GHz - na voljo sta dva hladilnika, tako da bom sprejel dva e-maila

  • Neng Tyi SN02 - tajvanska kopija Alphe PEP66, primerna predvsem za Coppermine na Slocketih (konverterjih iz Slot1 na Socket370) ter pogojno tudi Socket370/SocketA procesorje

  • Senfu DIY case - ogrodje ohisja za kaksne prave hardverske frike, ki veliko testirajo zadeve... meni se ga nikoli ni dalo/uspelo sestavit do konca :\

  • Senfu Super Box - prirocna 5.25" skatlica za shranjevanje najrazlicnejsih racunalniskih drobnarij


To je to, zdaj pa hitro po mailu, preden zmanjka :)!
Artificial Intelligentia

V-i-p ::

Hvala, luni... ;) ...sam ne za hladilnik, je ziher že šou, he, he... Kaj vse naš luni ne pogrunta... car...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Jux ::

Pismo 100 let sem isku email, pol pa vidm gor napisanga... hehe... no bomo vidl kako bo slo.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

_Mortal_ ::

Jux nisi edini
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

luni ::

Konec.

Global Win VOS32 - Matjaz Rogac
Neng Tyi SN02 - Bostjan Lesjak
Senfu Super Box - Rok Senica
Senfu DIY Case - Uros Napotnik
Thermoengine - Tadej Kovacic
Thermoengine - Tine Hafner

Dobitniki dobijo hladilnike na posto enkrat konec tega tedna ali naslednji teden (odvisno od moje lenobe) in sicer s kurirsko sluzbo. Postnina seveda na vase stroske.
Artificial Intelligentia

R0K ::

.......luni : HVALA za Super box-a !!

....drugace koko prblizn sploh košta poštinna z to kurirsko službo ? .....

luni ::

700 sit... ni nic kaj drazje kot navadna posta
Artificial Intelligentia

V-i-p ::

Hvala luni! Poleg zmage naših Katančkov si me razveselil še ti! :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Malecky ::

Kupim global-wina od kogar koli!!!

Tic ::

Če si mlajši od 5ih let, to NE beri:

Pizda!!!!! Jst mam en kurčev hladilnik za 1k, k je glasn k kurba -sicer hladi....
Pizda, zmeri zamudim kakšno prilložnost...
Sm jez nase, ker sem se učil k fukjen, pa nism mogu jt na slo-tech pogledat.... Grrrrrrrrrr....
Luni: Osrečil si jih ene par, velik si jih naredu pa tut raspizdene.............
Sam tko.....;((
BREZ ZAMERE
persona civitas ;>

_Mortal_ ::

Js sm iskal e-mejlč 5 min
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

luni ::

Tic a hoces rabljenega Golden Orba? Malo je zbrusen z ene strani da je pasal na Sergiotovo maticno, drugace pa dela...
Artificial Intelligentia

Tic ::

Nevem kok je glasn pa to...
Sej vrjetno si ga že odal, kr dej ga tistemu, ki ga je "narocu"!
Sam en nasvet. Drugač dej eno tako cene, da ti bo kupil, kdor to res rabi...... (tisočaka+ptt) pa bi bili rezultati bolj realni....:\
persona civitas ;>

Simko ::

Pa prav danes popoldan sem moral it malo zalegnit. Ah ja....

A.J. ::

Se opravičujem:8) da to sprašujem, sam nočem odpirat nove teme.

A bi se dal kakšen hladilnik za npr. socket A al pa kaj podobnga, predelat za pentium 2 (slot 1) procesor?

segi ::

valda
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

A.J. ::

Kater pa je najbolš (najlažji) za predelat?

Kaboom ::

heheh. freestuff :D

šlo pa je v uri in 15 minut 8-O, verjetno še prej, daj javi v kolkem času si dobo maile za vse stvari, da vidimo uradni rezultat... pa kolko mailov si dobo... freestuff je vedno najboljša "anketa"
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

luni ::

Kaboom hm nistem stopal, ampak v manj kot eni uri, skupaj pa sem dobil nekje preko 20 mailov (sem ze izbrisal vse tako da ne vem).
Artificial Intelligentia

luni ::

Tolk da veste: je blo danes poslano, zadeve dobite jutri.
Artificial Intelligentia

R0K ::

ja jst lih štelam nov super box-a .... zlo uporabna zadevca....

THX !!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodam: komplet za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81531 (1294) sirotka
»

Kateri cooler za SLOT 1?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101119 (983) kuglvinkl
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604128 (3378) miguell
»

vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422205 (1465) OZZY
»

Lamer rab pumoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271682 (1440) luni

Več podobnih tem