» »

Več različic driverjev (XP HV profiles)! Kako?

Več različic driverjev (XP HV profiles)! Kako?

pucvoler ::

Imam Win XP in ATI R9800 pro. Želim da bi v različnih hardvare profiles imel nameščene različne driverje, enkrat kanthaliste in enkrat FireGL driverje. Zaenkrat mi še ni uspelo.Naredil sem dva profila, in ko spremenim driverje v enem, se mi spremeni tudi v drugem.

Lp Jani
Ne me poslušat!!!!!!

Izi ::

Hardware se piše z dvojnim V >:D

Si predstavljam kaj misliš, vendar to ne bo šlo, ker Hardware profiles v bistvu ni namenjem temu.

Gre se zato, da v vsakem profilu določiš katere komponente naj se uporabljajo in katere ne. To je precej uporabna zadeva za prenosne računalnike, kjer v docking station uporabljaš druge komponente kot recimo na terenu.
Za komponente, ki niso določene v profilu se driverji sploh ne naložijo.

Driverji so pa vedno lahko samo eni. Ti z Hardware profiles samo določaš ali se naložijo ali pa ne.


Če hočeš imeti različne driverje za isto komponento, boš moral naložiti več celih operacijskih sistemov in računalnik te ob zagonu vpraša katerega naj zažene. Druge možnosti jaz ne vidim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

pucvoler ::

Zadevo bi mogu nekak prelisičit tako, da bi instaliru navidezno grafično, potem pa bi enostavno onemogočil eno izmed. Vsaka pa bi imela svoj driver.
Ne me poslušat!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dva različna profila v Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
6825 (825) StratOS
»

winXP: Kako narediti dvakrat Local area conection

Oddelek: Pomoč in nasveti
91033 (860) robinzon
»

2 IP naslova na eni mašini-nastavitve? Ali je možno?

Oddelek: Operacijski sistemi
71359 (1135) Bx
»

Zvočna ne dela na XP-jih

Oddelek: Pomoč in nasveti
51062 (1010) mitja01
»

w2k

Oddelek: Operacijski sistemi
341433 (1063) andrej

Več podobnih tem