» »

Canon Pixma IP 3000 in njen izpis na CD/DVD labele!?

Canon Pixma IP 3000 in njen izpis na CD/DVD labele!?

MEDENA ::

A se še komu dogaja, da pri izpisu/tisku na CD/DVD printable medij črna pride tko zelenkasta ven ?????

mat11 ::

Po vsej verjetnosti je problem v mediju.
Drugače pa ne, nimam tega problema, edino ko tiskam na Verbatim ne dobim nikakor realnih barv.
mat

All ::

kere medije uporablaš?
men na smartbuy-e lepo pride...da ne govorim o sonyevih cd-jih z srebrno podlago (tist je sploh noro)

MEDENA ::

Ja res je Verbatimovi printable so malce čudni.....kvalitetni so to nimam kaj oporekat....Kaj k***c ko so Smartbuy tko tko :\

ALL: kateri Sonyjevi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

All ::

se mi zdi da je tole..





meu jih je pa comtron kšne pou leta nazaj....cena je pa bla okol 170 sit/kos

MEDENA ::

aja cdji me ne zanimajo :)

Lime ::

Imam enak problem, torej zelen odtenek na medijih namesto črne. Ker sem poskusil tiskati na več različnih medijev, sem možnost, da bi bili krivi mediji izključil.
Sedaj se zajebavam z nastavitvami tiskanja, vendar zaenkrat z bolj malo uspeha.
Čudno je to, da je z enakimi nastavitvami izpis na papir dober, če pa tiskaš na medij, pa kjer bi morala biti črna izpiše zelen odtenek.
Poskusil sem tudi z različnimi programi, pa je bilo pri vseh enako.

MEDENA ::

Mene pa poleg vsega zanima, kako tiskati so same sredine ????? Imam take medije :D

mat11 ::

A si že spremenil v regeditu inner?
mat

MEDENA ::

sem že našel način, pač narediš nov template ;)

Tribal ::

A ma kdo rešitev za spremenit zunanji krog na več kot 118mm? men glih 1 mm manjka :D

Drgač pa ja pride bol zelenkasta :D ampak pomoje zato ker uporabljam econo kartuše.

mat11 ::

Če uporabljaš program od Cannona ni nobenega problema, v image setings greš na position in tam spremeniš, željeno širino.
mat

Tribal ::

Kaj blebečeš? Max kar lohka nastaviš z canonovim programom je 118 zunanji krog. več ne gre, kakšen position image že lepo naštimam, sam printa na verbatime tko da pusti 1mm okol, ker s tem programom ne gre. Drugo je če si nardiš template v recimo corelu al pa kej tazga sam to je men čist mem. ker je ta programčič zakon :D

mat11 ::

Jaz BLEBEČEM POBA?
Daj prvo se nauči uporabljati program, da ne boš govoril neumnosti in druge ki ti hočejo pomagati žalil.
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

Tribal ::

Očitno ne veš kaj te sprašujem. Če ti ni jasno kaj pomeni, da bi rad nastavil da bi printal po dvdju kateri ima zunanji diameter printanja večji od 118 milimetrov, ti pa res ne morem pomagati. oz. če gremo za take da bodo razumeli, v file / select paper / lahko zunanji diameter printanja na dvd naštimaš na max 118milimetrov več program ne dopušča. karkoli v zvezi z image me ne zanima. tisto kar si mi ti odgovoril je za velikost same slike štimat, to me ne zanima, to zna vsak in ne govori da se naj najprej naučim uporabljati program, ker ga malo bolje poznam kot ti, predvsem je problem sledeč in to je pri canonu nočna mora. Ta program ima max zunanji diameter 118 mm to vsi vedo očitno samo ti ne. Pač mene zanima če je kdo kje kakšen patch najdu ali kaj drugega ker enostavno se mi ne da delati z template-ami.
Pa ne govori poba ker 1. nisem mlad fantič s polja, 2. spoštuj drugega kateri ve o čem govori.

Thomy ::

Probi tole.

http://pixma.webpal.info/119mm/index.htm

Tkole se dela z nerotom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomy ()

Tribal ::

danke!

mat11 ::

Ja vem kaj bi rad, in ja, jaz lahko printam čez cel dvd, nastavljeno imam 123 tako, da mi printa malo čez da sigurno nimam roba na sprintani plošči..
Glede "poba", pa si malo preberi kako si meni napisal o mojem izražanju, tako da poba, nima smisla. Ne mislim več sodelovati v temle, lepo se imej.
mat

Tribal ::

Ti kr trdi svoje še naprej no. Ostali vemo o čem se gre. Ti si pa pač prevelik super mojster za nas, ter nam nečeš povedat kako to ti nastaviš na domač način, iz tvojih postov je res za razbrati samo blebečenje. Niti enega argumenta ki bi pomagal nam ne daš. Kako si rešil problem printanja čez 118 mm s programom CD-LabelPrint, daj razloži nam. Ker te opcije še niso pogruntali...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316689 (14808) SLO_Matej
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211518 (8441) s1m0n
»

Canon PIXMA iP4200

Oddelek: Kaj kupiti
304015 (1813) gyga
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
455361 (4069) BCSman
»

Kje dobiti CD-R Printable (ne do roba) ?

Oddelek: Kaj kupiti
151237 (1029) tomaz-

Več podobnih tem