» »

Smrcanje

Smrcanje

BaRtMaN ::

Imam cimra, ki ga vcasih rad malo hrkne, vcasih pa kr precej zaga dreto.

Imate kaksen nasvet, kako bi lahko jaz mirneje spal oz kako bi lahko cimer nehal ali vsaj zmanjsal svoje zvoke?

Hvala.

BTW, prosim, vzdrzite se postov v stilu 'Kej mu v glavo vrz.'

Keyser Soze ::

Kej mu na glavo zlij. Al pa v mednožje...:\

A veš kaj je res hudo. Imeti par cimrov ki smrčijo. Pa ne tako malo občasno. Ampak tako, da se jih sliši čez zaprta vrata in to 5 minut po tistem ko zaspijo. Poleg tega, da veš, da moraš naslendnji dan vstati ob 5.45. Pa še v vojski si...

To paje za zjokat situacija. Dobesedno. Ampak danes se mi pa kar smeji, ko pomislim na to...:)

P.S.: A ne obstaja en Smrčin, Smrčon, Smrčotik, Žejotik,... al kaj je že. En sprej, ki naj bi preprečeval smrčanje???

Zgodovina sprememb…

simpatija ::

Ali smrči takrat, ko leži na hrbtu? Prepričaj ga, naj (za)spi na boku ali na trebuhu, oziroma ga obrni tako, če je že zaspal. Moja boljša polovica v takem položaju ne "žaga".
Upam, da bo pomagalo.

BaRtMaN ::

Hja, sem mu predlagal, naj spi na boku, pa ni pomagalo. Ne glede na polozaj zacne vrtet svojo lajno, vcasih je pa mir skoraj celo noc.

Imam tudi zamaske za usesa, ki nekoliko pomagajo, problem je, ko jih pozabim vtakniti v usesa, sredi noci pa nimam energije, da bi jih iskal.

Eh, zgleda, da bo treba jih stratesko razposavit po sobi.

BigWhale ::

Jaz ti lahko prodam en caj proti smrcanju... Pa se shujsas od njega. No, ce pa ne bo ukinil smrcanja, ga pa lahko spijes, potem ne bos vec slisal smrcanja....

SkIDiver ::

Hehe. Ja to je kr hud problem. Jz sem enkrat popizdu sem cimra useku z povštrom po glav, ko je spal. Se niti ni zbudu. Nehal je smrčat in oba sva spala srečno naprej. Zutri, ko sm mu povedu se je sam smejal:D Zadevo pa prakticiram vedno, ko mi dopizdi:D Jebat ga. Mal nasilno ampak spim pa le:)

G-Force ::

Ej jz sm pripravlen za enak problem nekomu plačat, da mi ga uredi za vse življenje...pri moji bolši polovici je tak blem...kruto je včasih to zame, ko tak rad spim, pol pa začne ona žiga žaga pesmico hrčat...sočostvujem z vsemi ki imajo podoben problem!:'(

P.S. Sj vem kaj mislite, sam NE! Pustu je pa ne bom!:D
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

cryptozaver ::

Uf mene tut u zivlenu (spalnem delu) posteno mot smrcanje. Moja zena je smrcala ko je bla noseca 8-O . Zdaj hvala k.... ne vec. Obstaja nekaj represivnih metod, na zalost pa ne poznam nobene preventivne (razen da se odstranis kam drugam). Skratka poskusi prepricat zgagonarja naj spi na boku ali trebuhu. Pomaga cmokanje to zbudi vsakogar, čepi v ušesih in podobno.

Ce pa je vzrok pretirana utrujenost zaradi opojnih susbstanc in razuzdanega zivljenja - pa se pac pridruzi tropu. Zdruzil bos prijetno s koristnim :P

madmitch ::

Mah, meni nič ne pomaga, žagam v vsakem položaju. Moja je že obupala.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Gandalfar ::

a ni tudi operacija moznost?

teac ::

Viro ::

ja baje obstaja ena naprava proti smrcanju... baje deluje... se lahko pozanimam kje se jo dobi... vem ad v eni medicinski trgovini... :D


LP Viro

Phoebus ::

Viro: A "Smrčoubijalec"? >:D >:D >:D

perci ::

Smrčoubijalec preverjeno deluje - predvsem v zadnji prestavi (udarjaj nekontrolirano do konca) >:D.

Viro ::

ne ne res neki si nataknes un k smrci eno napravco na roko in pol ne smrci... mi je ena povedala k fejst smrci da je pr njej deloval... sam ne vem kako se temu rece... :D

LP Viro

BaRtMaN ::

Viro: prosim, probaj zvedet, kje se dobi.

Mu magar na sredo cela nabijem zadevo, samo da pomaga.

K0K0 ::

Hypno ::

Dejmo preverit, če tole "zdravilo" babic in dedkov proti smrčanju deluje.

Ko smrčač smrči, naj mu žrtev tega akustičnega terorja požvižga nekajkrat.
Ponavadi spremenijo položaj, nekateri se pa tudi zbudijo. :)
Great are mysteries of the mind ...

Cizimizi ::

ja majhen zvok res pomaga
jast ponavadi rahlo plosknem ko mi fotr smrci
sam pol spet zacne :(

BigWhale ::

Foter smrci, ti mu pa celo noc ploskas potem... ;)

Cool! :P

Viro ::

jutr grem tm pa vam pol povem takoj ko zvem kako se temu rece... uzivajte...


LP Viro

njok ::

Jaz sem ugotovil, da ce grem dovolj pozno spat, noben ne smrci vec. Cez ene pol urce bo ravno prav. :)

cryptozaver ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smrčanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5415216 (2358) k4vz0024
»

Spanje na hrbtu-kako?

Oddelek: Loža
245403 (3631) cegu
»

Kako omiliti smrčanje?

Oddelek: Loža
159937 (9359) krneki0001
»

Čepki za uho

Oddelek: Loža
155693 (5161) SkIDiver
»

NE morem zaspat !!!

Oddelek: Loža
203831 (3400) sash

Več podobnih tem