» »

zamaški za ušesa

zamaški za ušesa

tsd ::

kje se dobi zamaške za ušesa da ne slišiš hrupa okrog sebe, npr. ropotanje računalnika?

@ljash ::

jst sm jih v lekarni dubu.

pivmik ::

a delujejo dobro?
LP, Gregor GRE^

Kaboom ::

jaz sem imel zalogo iz službe zelo dobrih penastih, ki jih stisneš skupaj potem pa se ti v ušesu razširijo, so najbolj udobni kar sem jih imel - pa po 6 urah še vedno bolijo. služijo svojemu namenu.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Avenger ::

Lekarna. Kako dobro delujejo je pa za sprobat, za mojo uporabo so bl tko-tko, itak pa so čist pocen.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

trillian ::

kaboom: tiste penaste imam tudi jaz. na zacetku so me boleli, ampak zdaj sem navajena pa je fino.
sicer jih uporabljam ponoci, ko je racunalnik vklopljen. vsake toliko je pa vseeno fino izklopit kisto in zaspati brez cepkov. :)
sicer jih pa v lekarni prodajajo po prbl. 600 sit, pa 4 pari so notri.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Highlag ::

Drugače bi se jih moralo dobiti tudi v kakšni trgovini, ki prodaja orodja in zaščitno opremo npr. Merkur
Never trust a computer you can't throw out a window

Sydk ::

teli čepki penasti rumene barve so res superca za kak popoldanski spanec za kaki 2 ure ali 3, po 3h urah te pa začnejo kr POŠTENO boleti ušesa:D vsaj mene

Tomi ::

Super zamaške za ušesa imajo na Leku, v delu trdnih in poltrdih oblik. Vedno, ko gremo tja kaj gledat, si jih nekaj vzamem, in svoje delo opravijo zelo pošteno. Samo malce vroče postane po nekaj urah, samo takrat je pa tako ali tako čas, da si vzameš odmor med učenjem>:D
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

Eh jst sm jih mogu na sihtu ponavadi nost po 8 ur. Takrat te sele bolijo usesa.. Pa ponavadi se glusnike cez ker je masina ropotala da ni blo za zdrzat.
Drgac pa niso slabi ne:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ganzi ::

a pa je sploh zdravo spat bliz kompjutra k je pržgan?
Kaka sevanja al pa kej tazga??
LP

KTr1sk ::

Jz jih lahka vzamem na šihtu (obvezna šol. praksa) kolkr hočem:D , ker je škatla z zamaški pred vhodom v delavnice. Sam jz jih ponavadi ne vzamem, ker pol nobenega nobenega ne slišim dobr in se morem potem dret. Moram pa sprobat ponoč če bom boljše spal, ker mi računalnik laufa non-stop.

flipflop ::

ganzi,kakšna sevanja bi ti pa lahko škodila med spanjem,ki ti podnevi ne?!:\

Bass0 ::

Če slučajno ne boš zadovoljen z zamaški, lahko poskusiš tudi v kaki trgovini z glasbili. Moj kolega, bobnar, jih uporablja redno. Menda so prilagojeni tako, da dušijo samo določeno frekvenčno območje, za neko drugo (npr. tipični govor) pa so bolj prepustni. Ne vem sicer, koliko je na tem.

ganzi ::

vem da če škod da tut podnev škod, ampak če kej škod ga bi pa ponoč ugašu da nebi celih 24 ur preživu zravn njega in celih 365 dni..:D
LP

BigWhale ::

Najboljsi cepek za uho je khm, pletilka... ;>

Po uporabi nic vec ne slisis...

... vidis, cutis.... :P

Dr_M ::

Menda so prilagojeni tako, da dušijo samo določeno frekvenčno območje, za neko drugo (npr. tipični govor) pa so bolj prepustni. Ne vem sicer, koliko je na tem.

ja res je. jest sm jih parkrat uporablu. pogovarjas se lohk normalno, pnevmatsko kladivo pa slisi, kot da bi biu 5km stran :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

drugac pa vsi tisti, ki uporabljajo te "zamaske" za usesa zarad compa, nej uporabijo metodo, ki jo je predlagu BW.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

jaz sem se ze kr privadil na ta "ropot" iz skatle =) ... me sploh vec ne moti, sem imun postal =) v skatli pa mam em .. 3x 80mm fan, napajalnik,cpu fan, vga cooler pa zj ko bom se novo plato dobo bo se pa NB cooler .. kaj pa vem =) bo že >:D , po drugi strani je pa prav fino slišat kk mašinca prede :D

Tr0n ::

Jaz tudi spim brez cepkov in par metrov od racunalnika. Se navadis in spis ko medved :). Na cepke pa se nisem mogel navadit. Ne vem, moti me, ce je nek tujek v usesu.

lambda ::

Hm...jz to običajno rešim kar s propenom. Sicer je jeba, ko si tisto peno brizgneš v uho in se potem 3x razširi, ampak zamaši pa vsako poro, tko da se ti zdi, da si gluh. Moraš pa pazit, da ne pretiravaš s količino.8-)

Tilen ::

hahaha, vsi ti vrjamemo =))) bomo od zdaj to dalje vsi pa se poceni pridemo skozi >:D >:D

SkIDiver ::

Kaj pa silikonski, ki jih dobiš bojda v lekarni. Jih vržeš v posodo, da zavre, vzameš vn in počakaš da se malo ohladijo in jih potem zabašeš v ušes, da se oblikujejo po tvojem profilu sluhovoda. Pri teh ni težav z tiščanjem in podobnim zadevam.

Smo jih mjhni uporabljal za kopanje poleti, ker drugače je bil cel hudič ponoč, ko je blo v sluhovodu polno vode.

krucymucy ::

hehe svasta, to si pa nisem mislu da uporablja kdo cepke :D

SkIDiver ::

Sej jz si tud nism mislu:)

PC, ki se nahaja doma je tako tih, da vem samo po tem da deluje, ker ledice gorijo in ker je slika na monitorju:D

PC. ki se nahaja v LJ in je potreben pri študiju pa postane tih, ko spravim v igro program za regulacijo zrakomlatov. In potem vse tiho je bilo. Lahko spim popovdne kot top zraven brez da me kj mot ropot:D

pivmik ::

Jaz pa slišim utripanje ledice od monitorja ko je v standby.
LP, Gregor GRE^

Tilen ::

seveda, ker so takrat venti tut bol pocasni =)))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BigWhale ::

Ko je moja masina v stand-by je taka tisina, da se slisi kako v dnevni sobi rastejo roze... Pa mi je zvok ventilatorjev precej ljubsi....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čepki za ušesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9417606 (5953) AndyS
»

Čepki za ušesa

Oddelek: Loža
233984 (3066) ginekk
»

Zaščita sluha - kako?

Oddelek: Loža
274791 (3847) LeQuack
»

Kako popolnoma zamašiti uho pred vodo?

Oddelek: Loža
1811595 (9619) teah
»

Mačke

Oddelek: Loža
333452 (2392) kriko1

Več podobnih tem