» »

a je dobr

a je dobr

_Mortal_ ::

Grafično Ati Radeon SDR mi je na deafult (160/160) izstisnil 79.1 Fps ko sm jo navil na 184/184 mi je pokazal 96.7. mislm da je izkupiček dobr v glavnem nisem še končal rab dt gor še orba in hladilnik pa bomo videl pol
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

msmiha ::

To je zelo dobro. Upaj, da bo še boljš;)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kill]-[em ::

Jaz se na tvojem mestu nebi tok igru kajti ce ti dela tok dobr nima smisla dokler nerabis vec...

msmiha ::

Če se ti ne greje preveč bi jaz probal še dalje. Do konca>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kill]-[em ::

Samo vzamimo naprimer Q3 meni laufa 50 fps na 1024, nevem zakaj bi naviju ce dela vec ko dobro. Moj kolega ma je navil pa je meu en kurac k je skuro procesor na Voodoo 3 3000.8-)

msmiha ::

Kill][em, če vredi hladiš se nima kaj skurit. Zmanjša se se samo življenska doba iz 10 let na 5-7 let. To bo pa že itak zastarelo do takrat.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kill]-[em ::

Sj vem samo oni ne obvlada pa misli da zna te pa je kuj tak za 80% navil pa je vel un slap hladilnik gor ko se itak skor ni dovol za tao moc k jo zdaj ma.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri procesor, in katero grafično naj kupim?? predlagajte. (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
914255 (3465) gogi13
»

Kingston KHX 3000 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19210430 (7231) celada
»

sapphire 9600 non pro

Oddelek: Navijanje
201077 (905) Shark-357
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
675815 (4378) The B
»

ocenite; AMD za INTEL ??

Oddelek: Kaj kupiti
231749 (1350) Jure2k

Več podobnih tem