» »

Gledanje TV preko računalnika

Gledanje TV preko računalnika

Reny111 ::

Živjo! :))

Vem, da ste o tej oz. podobni temi že pisali, vendar se mi zdi, da samo za gledanje nogometa. :8) Za drugo se mi zdi, da ne. Predvsem me zanima, če se da gledati tudi druge športe. Najbolj me zanima za BIATLON. Na žalost prenosa po TVS je dokaj malo (bolj dajo prednost smučanju). ;(( Nimam nič proti smučanju, vendar ni pa edini zimski šport. Sploh pa, ker so naši Slovenci bolj "levi". Predvsem je mišljeno za moške smučarje. 8-O Torej, da ne bom preveč zašla ....
Ali obstajajo te strani?? Nekaj sem že brala glede PPLive in Coolstreaming (nekaj takega), ampak kot sem opazila, je to samo za nogomet. Se motim? :8) Prosim, prosim, za pomoč!! :8)

tpah ::

Zdravo,

Lepo bi blo da ti bo tole kej pomagalo.

Na strani Biathlon World imaš povezave do nacionalnih televizij, ki ponavadi prenašajo tekme (ARD, ZDF, NRK ...).
Če imaš kabelsko TV oz. satelitsko ti priporočam, da v času tekme pregledaš vse kanale (Eurosport, HTV, ZDF, ORF 1-2, ...) ker je možno da kakšna od televizij prenaša biatlon.

Druga možnost je pa Coolstreaming kjer downloadaš njihov Media Center ki predvaja večino od naštetih kanalov na Biathlon World. Izbereš državo in nato kanal.

Če pa še vedno ne najdeš prenosa si pa v Coolstreaming Media Centru izbereš kategorijo Sport in pregledaš še ostale (Eurosport France, Germany ...)

Verjetnost je na tvoji strani :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452601 (1879) Amare
»

Ukinitev tujih programov med prenosom SP 2006 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20420721 (15460) lufthammer
»

Lahko gledas preko neta free tv? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6019020 (3860) ABX
»

Gledate online tv?

Oddelek: Loža
51470 (1327) dusanr
»

Liga prvakov

Oddelek: Omrežja in internet
51021 (885) flipflop

Več podobnih tem