» »

A je prepovedano sexat na avionu?

A je prepovedano sexat na avionu?

CWIZO ::

v WCju, ne na zicih seveda:)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

bluefish ::

Ni dovoljeno. :D Seveda pa ne bo noben kontroliral koliko oseb je na WC-ju oz. kaj počnejo. :D

St@jler ::

jah pomojem odvisn od pravil letalskih družb. Pomojem ni povsod prepovedan, sam dovoljujejo pa tud ne :D

CWIZO ::

se pravi, ce bi nekdo:8) bil zaloten pri takem pocetju; kaj je najvec kar se lahko pricakuje kot sankcija?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

d0rK ::

Takojsnja zapustitev vozila. :D

bluefish ::

na letalo ti bolj težko kaj naredijo. Verjetno bi te na letališču kjer pristaneš vrgli iz aviona in te poslali na kakšno zaslišanje. To je res največ (verjetno). :))

Matev ::

hja v sedanjih časih bi te lahko smatrali za terorista in bi prišli na tvoj dom

in lej ga zlomka, zagotovo bi kakšno sliko z mlado deklino pod 18 našli v recimo temp mapi

ergo: označili bi te za pedofila ter ti to zapisali v kartoteko in objavili v javnem časopisu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

CWIZO ::

Hmnja, na zaslisanju bi jim pa povedal kaj? Da sem pac se hotu mal fajn met:D

Matev: pretiravat ni treba (in kokr vem je meja za pedofilijo 13 al 14 let)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Matev ::

no zagotovo bi kaj našli za kar bi mastno plačal
če ne drugega piratske programe

#000000 ::

Sploh ni prepovedano, in lahko to počneš tud na zicih, oz. kjerkoli te je volja celo na krilu (kar med vožnjo ni priporočljivo) vse lahko počneš, in vedno je en če pri takih zadevah :) če si lastnik letala v/na katerem seksaš. :)

CWIZO ::

Matev pa kaj tebi ni jasno?
Zato ker bi sexal na letalu, bi me obtozili piratstva?
Ti znas gledat en meter naprej od racunalnika. Oz. en meter nazaj, naprej je najbrz zid:\

Resno me zanima, ce ma kdo kako preverjeno informacijo glede tega. Ker nocem ene avanturce zakljucit na polciski postaji recimo...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BigWhale ::

Mah pozabi, itak ne bos dobil... :P

CWIZO ::

Letim s punco. Tak da to ni problem :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Thomas ::

Lahko.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

CWIZO ::

Vem da lahko, bodo sledili kake sankcije kot posledica sexa na letalu?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Nejc Pintar ::

Kaj je drugače razen tega da poslušaš ropot motorjev, pa da ti je tesno?
Aja kakšen terorist lahko pride vmes zasikat:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

nurmaln ::

Skoraj prepričan sem, da v nobenih pravilih ne piše izrecno "Seks na letalu je prepovedan".
Torej je najhujša stvar, ki te teoretično lahko doleti predlog sodniku za prekrške zaradi nespodobnega vedenja na javnem kraju pa še tukaj sta vsaj dva problema:

1. Verjetno ne boš letel od Ljubljane do Portoroža zaradi česar se hitro pojavi vprašanje kdo je pristojen da bi zadevo obravnaval (krajevna pristojnost sodnika za prekrške)
2. Vprašanje kdo bi si upal trditi da je WC javni kraj, kjer se lahko drugi zaradi tvojega početja zgražajo

Ampak res to je "worst case scenario", ker je vprašanje kdo bi zadevo prijavljal. V praksi je pomoje najhujša stvar ki se lahko zgodi strog pogled kake stevardese (ker ni bila povabljena zravn:) )

moj nasvet: AKCIJA

Doman ::

I tata bi sine:8)

Tear_DR0P ::

nazadnje sem bral v rumenem tisku da so zaradi para ki ni hotel prenehati s spolnimi aktivnostmi na WCju predčasno pristali. Par je moral povrniti stroške pristanka - približno 45.000 funtov
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Nejc Pintar ::

ok, mal razlike je al nočeš nehat al sexaš:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Alec999 ::

cls2 ::

CWIZO buddy, prepovedan ni.

sem stevard, zato ti lahko povem s prve roke - načeloma ne boš naredil nič narobe.

kar se ti bo pa zgodil bo pa to... na avijonih smo pozorni če je kakšn na wcju predolgo (stvar posameznika kolk rabi za stvar - je res;), to pa zato da se na wcju ne kadi (sicer so noter detektorji, ampak včasih zatajijo... sploh če je komu to namen).

in če boš s svojo drago predolgo na wcju, ti jih bo stevardesa odprla (aja se boš zaklenu :) vrata se zaradi varnosti odklepajo tudi iz zunanje strani), in te zalotila.

če boš slučajno na mojem avijonu, in te bom zalotu jest, te bom še slikal v nago rit in jo prlimal na tale forum pa spodi napisal da je to tvoja kosmata rit:)

lp

Nejc Pintar ::

Ponavadi pokadim hitreje kot se userjem. Torej me lahko na WCju zaloti stevardesa?
Lahko je biti prvi, če si edini!

cls2 ::

ja more bit pa velik dreka v tebi, da tolko traja da se izprazniš;) - brez zamere.

ja seveda... taprvo se nežno potrka, pol pa odvisno od odziva... odpreš al pa ne... ponavad ja.

lp

Nejc Pintar ::

jah, čik 5 min
drek 5-10min
Lahko je biti prvi, če si edini!

aljazh ::

@nurmaln:

Civilno letalo se med poletom šteje za del ozemlja države, v kateri je registrirano.

Matev ::

pazi da te ne smatrajo za terorista in prisilno prizemljijo letalo ter te ne pričaka truma specialcev

saj veš - ko ni sovražnika si ga je potrebno izmisliti

in kaj naj bo boljšega kot dve osebi ki ogrožata kao varnost

da prideš v roke kakšnem zdolgočasenem osebku tam ki smatra tvoje prijetje za možnost napredovanja -ej bogi ti

CWIZO ::

cls2: kaj ce se midva raj zmenva, da greva na pivo pa naredis izjemo :P
letim pa maja z easyjetom (v london)...

bo treba premislit, mal preucit osebje pa tko. BOmo vidl ce se bo splacal :)

drugac pa zakaj bi to storu sploh. Jah pac tak mal za zabavo. Sej veste mile high club:D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

agent111 ::

No če boš proval, sporči če se sme :D

Sergio ::

Ne vem a te bolj rajca to da ga bos namocu v avionu, al to, da se tuki hvalis, da seksas... ;-)

A ni leps v intimi, romanticnosti in zasebnosti lastnega domeka?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CWIZO ::

Zate ne vem, sam jest ne sexam zato, da bi se pol okol hvalu (nenazadnje nebi mel pol resne punce zato, ampak bi pac z random bejbam se dol daju; pa prosim, nej debata ne zatece v to smer, ker se vas res ne tice to v bistvu).
Ce te ze zanima; ja od nekdaj sem si zelel sexat na letalu.

Seveda, da je leps doma, sam kaka cudna lokacija na vsake toliko casa pa tut pride prav :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CWIZO ()

cls2 ::

aja, če greš pa z easyjetom pol pa jest ne bom mogel narest izjeme.

ampak ob poprejšnjem pivu bi jo pa kamot, če boš kdaj z mano letel:)

glede na to, da letiš z easyjetom, pa vrjetno bolš če ne poskušaš sexat al pa kej podobnega izvajat na letalu, ker letalo velja res za ozemlje države v katerem je registrirano (in s tem vsi zakoni). mislim da je easyjet registriran v angliji- zakoni tam pa hudo hudo poštimani.
tudi zato je bila pri tistem paru navedena kazen v funtih.

lp

CWIZO ::

Auch. Eh skoda. Pol bo pa treba enkrat z eno bl ne-cehap varjanto letet ce bo prilika (btw: pri kateri druzbi ti letis?).
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

cls2 ::

ja pr eni slovenski...no sej je edina pomoje:)

lp

d0rK ::

The Sky Is The Limit

Amerika:
What happen if you get caught?
You're under arrest. We call the nearest local airport police in our route and they pick you up. It's a $500 fine and you’re charged with sex in a public place. You also lose your flight.


Mile High Club


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ryanair (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7031822 (3508) nodrim
»

prvič na letalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7519428 (15623) nodrim
»

letališče frankfurt par informacij...

Oddelek: Loža
4811547 (10268) AndrejO
»

ZDA razmišljajo o uvedbi elektrošok zapestnic za letalske potnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11316912 (13299) Utk
»

Letalo, ki se ga ne da ugrabiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
598552 (6977) Pyr0Beast

Več podobnih tem