» »

Frames v Dreamweaverju

Frames v Dreamweaverju

yoshi ::

Takle je problemček: igram se z oblikovanjem spletne strani v dreamweaverju in se zajebavam s frejmi, ker bi rad imel stran nekako takole narejeno. (To je narejeno v fireworksu). Ima kdo kakšne nasvet, kako bi se strani odpirale v "main" brez uporabe frejmov. Pa tudi po forumu sem že gledal, vendar nism stručko za php, css itd...Bi pa lepo prosil, če bi mi kdo kak primeren simpl skript napisal. Hvala.

Lp yoshi
Ne oziraj se na malenkosti!!!

BluPhenix ::

Ne razumem dobro kaj hočeš povedati s tem, da bi se tako odpirala. Misliš na menu, ki se pojavi ob gumbkih? Za to pa niso potrebni frejmi.

Za tako stvar rabiš kakšen javascript menu (google it!), ali ša če se malo pomučiš se da tudi v DHTMLju verjetno naredit (div element).

Sicer pa napotek: frejmov ne uporabljaj, nikoli.

EDIT: no naj ti bo: klik1, klik2
opomba: povezave sem pregledal na hitro, zato ne garantiram da je vse free, sem jih dodal bolj tako, da vidiš kaj moraš iskati
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Gwanaroth ::

Jaz bi na tvojem mestu s programom Sothink DHTML Menu ustvaril navigacijski meni ter ga dodal na vsako stran. Brez frejmov seveda.
Lights often keep secret hypnosis..

yoshi ::

Meni sem naredil v fireworksu in to ni problem. Problem je bil, ko sem hotel narediti frejme in to obliko, kot je v primeru, potem spraviti v te frejme, ker nikakor nisem mogel poravanati robov in vse kar nekam skakalo sem in tja. V glavnem nisem mogel oblikovati strani.
Ne oziraj se na malenkosti!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pobarvati en znak v input type=text

Oddelek: Izdelava spletišč
91351 (1243) sverde21
»

Problem z transparentnostjo slik v IE

Oddelek: Pomoč in nasveti
251767 (1574) Anton013
»

pravilen postopek..

Oddelek: Izdelava spletišč
131571 (1256) Marjan_be
»

Frejmi v HTML-ju so zastareli, kako deluje alternativa?

Oddelek: Izdelava spletišč
101496 (1188) rokpok
»

Nekaj vprašanj v zvezi s web designom

Oddelek: Izdelava spletišč
231514 (1088) Netrunner

Več podobnih tem