» »

Prosim za pomoč pri nero-tu

Prosim za pomoč pri nero-tu

pepek11 ::

prosim za pomoč pri nero-tu
imam en problem in sicer sledeč:
ko hočem zapisat datoteko s končnico. Iso, ki je manjša od 700 mb mi nero ponuja samo zapis na cd, jaz pa bi jo moral nujno speči na dvd. Kako lahko datoteke manjše od 700 mb s končnico iso zapečeš na dvd kot image file (tudi tiste, ki so velike komaj nekaj mb)?
Prosim, če kdo ve dogovor da mi ga posreduje!

Hvala in lep pozdrav!
Ja to je to!

Gwanaroth ::

Ne vidim težave. Sem probal 200MB ISO. Recorder -> Burn Image, nakar se mi prikaže spodnje okno, kjer preprosto izbereš DVD.

Imam pa Nero 7.
Lights often keep secret hypnosis..

pepek11 ::

Hvala za odgovor vendar mi ne pomaga kaj dosti!
In sicer vedno ko izberem datoteko take velikosti, ki bi še šla na CD mi avtomatsko ne dovoli zapisati DVD-ja ampak samo CD. Ali je mogoče kje kaka nastavitev da se to odpravi, jaz je namreč ne najdem. Imam tudi eno datoteko, ki je velika 13 MB (ISO), ki bo jo moral speči na DVD vendar se trudim že teden dni pa mi nikakor ne uspe!

Prosim za pomoč!

Hvala

Aja tudi jaz imam NERO 7.0.1.4b - najnovejši
Ja to je to!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pepek11 ()

madmitch ::

Hmm očitno je pri tebi nekaj narobe, jaz sem tudi probal en 170MB ISO in se ni nič bunil, ko sem ga prismodil na RW DVD. Nikjer v nastavitvah nisem našel kaj kar bi to onemogočalo ali ne.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Tr0n ::

Ko kreiras kompilacijo pac izberes Burn Image / DVD. Ce te izbire nimas ti ali Nero ni vredu prepoznal CD/DVD pogona ali pa nimas DVD pogona. :)

Druge finte tukaj ni.

JOKER ::

A imaš morda dva pekača v compu ?
Enega z CD/DVD in enega samo za CD ?
________________________________________________________
Ka te češ ....

pepek11 ::

V compu mam samo en pekač, in vedno ko dam noter DVD-R in ga hočem zapeč(majhno datoteko) mi napiše da naj vstavim usterzen CD-RW nosilec!
RES ČUDNO!

Poiskusil sem že z več kot 20 datotekami pa ne gre z nobeno!
Ja to je to!

Tr0n ::

Kaksen pekac imas (firma, model)?

JOKER ::

Kako se pa zadeva obnaša, ko želiš posnet zadevo večjo od 800 MB ?
Poglej v Nerotu :
Zapisovalnik -> Izberi zapisovalnik ... kaj ti tam piše ... podpira DVD ?
Ker če pa tudi večje datoteke noče posnet na DVD potem nimaš DVD pekača, če ga pa imaš, pa probal Uninstal, ter zbriši vse mape, ki jih je pustil Nero v compu in ponovno naloži program.
________________________________________________________
Ka te češ ....

blazzzzz ::

v nerotu 7 maš možnost zapisati UDF dvd
to se uporabla za tste ISOne , ki so večji od 2gb


upam da te to muči, ali pa sem narobe prebral
vedno se najde kdo, ki se ti posmehuje

Dejancek ::

Mulc verjetno v pekača vstavlja polne CD/DVD medije >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejancek ()

pepek11 ::

Dragi Dejancek, mislim da si naziv mulc zaslužiš samo TI s svojim obnašanjem. Mislil sem da bom na tem forumu srečal in dobil pomoč od ljudi, ki se na zadeve spoznajo, ne pa da samo izživljajo svoje besednjake nad ostalimi. Če nočete (nekateri) pomagati, tudi ne pišite neumesnih pripomb.
Seveda imam DVD pekač, in v pekač vstavljam DVD-R PRAZNE medije, ko zaštartam Nerota izberem Nero Express in nato slikovna datoteka, še prej izberem medij DVD. Če je slikovna datoteka manjša od 700 MB mi je NOČE zapisat na DVD in mi ponudi samo CD. Z večjimi datotekami nimam težav.
Prosim, če kdove za kaj se gre mi naj odgovori, PROSIM, ostali ki pa se hočete samo naslajati nad nezadodtnim znanjem uporabnikov tega foruma pa prosim ne odgovarjajte, navsezadnje sem vprašanje postavil v temi POMOČ IN VPRAŠANJA in ne ŽALJENJE ostalih uporabnikov. Modaratorji prosim, da opozorite ostale uporabnike na njihovo vedenje.
Ja to je to!

gumby ::

z nero tud ne gre? (ne z express)

SavoS ::

hmmm kaj pa če nebi izbral na začetku NERO EXPRES in bi izbral NERO BURNING ROM.... ima več nastavitev in tam poglej... kako to izbrati... en način je, da ko imaš tisti pozdravni zaslon, na vrhu zaslona izberi DVD, nato pa idi na podatki in naredi podatkovni dvd, z miško se samo postaviš gor in se na levi strani odpre meni - odpri z : sedaj pa izberi nero burning rom....no sedaj pa se ti odpre malo drugačno okno in se boš že znašel.... malo bolj expert zgleda vse skupaj..... no pa na vrhu seveda izberi tvoj dvd recorder in pazi, da slučajno ni image recorder izbran.....no zdaj pa v desnem okno najdi izbrano datoteko in jo povleci v levo okno,.... nakar pa najdi v zgornji vrstici ikonco z cdjem in vžigalico, ter zapeči to ..... pa ni vrag da nebi delalo......:D

Aja pa ne uporabljam verzije 7, ker ima preveč nepotrebne navlake zraven....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SavoS ()

Tr0n ::

Aha, the plot thickens. :)

Jaz se tudi uproabljam starega nerote in sicer zadnjo verzijo 5te serije (5.5.10.56), ker je se edina, ki mi dela brez problemov. Tako 6, kot tudi 7 mi enostavno ob peki zmrzneta. Do danes se nisem pogruntal, kaj bi blo narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

pepek11 ::

Vsem skupaj hvala, težavo sem rešil in sedaj dela brez problema!

Hvala še enkrat!
Ja to je to!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nero 6

Oddelek: Programska oprema
151579 (1074) neonX
»

Label flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
358311 (5581) shany
»

ISO na DVD

Oddelek: Programska oprema
61517 (1436) cekr
»

Kako zapeči BIN file na DVD

Oddelek: Igre
121815 (1661) mtjz33
»

Image če imaš na voljo samo *.BIN datoteko, brez *.cue

Oddelek: Programska oprema
252173 (2006) Venturer

Več podobnih tem