» »

Kako zapeči BIN file na DVD

Kako zapeči BIN file na DVD

DeathKiller ::

Zanima me, kako se z Nerom Burning Rom (6....) zapeče BIN datoteka, če je ta velika 4 GB. Če dam v pekač prazen DVD, pokažem-odprem BIN oz. CUE datoteko, program hoče, da vstavim CD, DVD pa mi izvrže.

vres.ales ::

na ddv boš bolj težko napeko kaj:D :D :D :D
drugače pa z nerotom itak nemoreš pečt BIN filov
ampak z kakim alcoholom

Duke Nukem ::

najboljši za bin fajle pečti je dvd decrypter to vpiš v googla pa potegn dol :D

Romancek1 ::

Kako da se z nerotom ne da, jaz jih vedno zapečem na CDjke

cojss ::

4 giga velik image bo težko zapisat na en cd. Drugače pa jaz za take stvari uporabljam nerota ali alcohol 120%.

Romancek1 ::

Nero že, samo zakaj ga hoče zapeči prav na CD in ne na DVD, saj velikost je pač 4 GB. Ali bo mogoče hotel več CD med peko?

OldSkul ::

A ti sploh imaš DVD pekač. Ker drugače Nero z lahkoto peče image datoteke. Samo je pa tudi druga stvar, če bi ti rad image samo posnel na DVD, tako, da bi potem lahko sliko vedno, ko bi dal DVD v pogon, lahko zagnal samo z Deamon Tool naprimer. Potem pa morš naštimat DVD ROM UDF.


lp

DeathKiller ::

Seveda imam DVD pekač. Problem je v temu, da imam dve datoteki ?????.BIN in ?????.CUE, med tema pa ja BIN velika skoraj 4 giga. Image bi rad razpakiral!

OldSkul ::

Poženeš nerota, klikneš listek Recorder in potem še Burn image. Izbrati moraš .CUE fajl. To je to.

DeathKiller ::

Pa saj sem že veliko teh napekel, le velikost je bila vedno za en CD sedaj pa je za DVD, katerga mi pred pričetkom izvrže in zahteva CD/RW

DeathKiller ::

CUE file sem izdelal sam in se glasi tako:

FILE "??????????.bin" BINARY
TRACK 01 MODE2/2352
INDEX 01 00:00:00


pod ??? je ime BIN datoteke

Romancek1 ::

SADARJ79 Kako pa naštimat DVD ROM UDF.

mtjz33 ::

Probaj kopirati, sam skoraj zmeraj pečem tako. V deamon tool vstavi bin fajl, odpri nero nastavi DVD/kopiranje. Nato pa ne pozabi izbrati izvornega pogona in sicer pod "možnosti kopiranja" / izvorni pogon (nastavi črko pogona kjer imaš d-tool). To je vsa umetnost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bin

Oddelek: Programska oprema
101168 (1034) Matek

Kako posneti BIN & CUE datotek ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
274559 (3865) shemenko
»

Image če imaš na voljo samo *.BIN datoteko, brez *.cue

Oddelek: Programska oprema
252106 (1939) Venturer
»

Snemanje filmov z Bin datoteko

Oddelek: Zvok in slika
351591 (1339) danielka84
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353822 (2839) Soni

Več podobnih tem