» »

DVD-rw

DVD-rw

strelajasna ::

Zdravo. Imam dvd-pekač Samsung TS-H552U. Kupil sem ga avgusta in mi je do sedaj delaw vredu. ko sem pa pred ca. 2 tedni užgau računalnik, mi je na dvd enoti svetla lučka in gumbek, s katerim odprm enoto (kot da bi brala ali zapisovala). in to gori stalno, niti ne utripa, sam gori.
Kaj bi lahko bilo narobe? hvala za odgovore.


LP

Grimlord ::

Probaj odklopit dvd-rw iz napetosti, pa ga nazaj priključi. Ali pa ga odklopi, pa comp zalaufaj brez njega, pa ga potem ko zopet ugasneš računalnik zopet priključi. Sam sem imel podobne težave, in sem na koncu zadevo rešil tako, da sem priklopil molex iz druge napaajlne linije, in zadeva od takrat dela okej.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

strelajasna ::

to sem že probaw.... pa še vedno ne dela.....

ve kdo kaj bi še lahko bilo al ga morem nest na servis.....

Gwanaroth ::

Če si že upošteval Grimlordov nasvet in ni bilo uspeha, bi jaz na tvojem mestu odhitel na servis, dokler je še garancija.

Mogoče poskusi priklopit še kakšno drugo enoto (cdrom, dvdrom) na isti molex ter ide priključek. Tako boš vsaj vedel, kaj je krivo.
Lights often keep secret hypnosis..

Sami ::

Naloži najnovejši FirmWare.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

strelajasna ::

bom poskusil...
sam ne razumem, zakaj mi niti "predalčka"ne vrže vn da bi lahko daw notri dvd.....
po mojem napajanje ne bi smelo bit problem...ker drugače niti lučka n bi svetla....

LP

Grimlord ::

Točno enak problem sem imel jaz. Ampak potem ko sem zadevo priklopil na drug molex je delovala tak kot more. Nesel sem ga tudi nazaj v trgovino, pa ga je prodajalec priklopil, pa je delal. Pridme domov, je delal, potem spet ne. Sem menjal molex, pa lepo dela še zdaj
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

strelajasna ::

AHA...
PROBAM PA NAPIŠEM KAK JE....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IDE disk preko pretvornika V USB disk NI ZAZNAN

Oddelek: Pomoč in nasveti
121324 (1115) m3k
»

Računalnik se noče zagnati

Oddelek: Pomoč in nasveti
156101 (5451) Uporabnik-6
»

Sesuvanje i7 3820, 64GB sistema, NUJNO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
507140 (5147) Icematxyz
»

disk boot error, insert system disk and press enter

Oddelek: Strojna oprema
151696 (1305) Blinder
»

prenosni računalnik hp 6715b TL-60 se ne prižge

Oddelek: Strojna oprema
264266 (3956) tomaz-

Več podobnih tem