» »

Program Koledar!

Program Koledar!

Golden eye ::

a majo windowsi kakšen koledar, kje bi si za vsak dan zabeležu kako pa kaj? Če pa nimajo bi vas prosu če mi poveste za kkašenga preprostega!

Damjan Jagar ::

Men se dopade Rainlendar.
http://jagar.si

Srachko ::

Jaz uporabljam Active Desktop Calendar verzijo 5.65. Zadevo sem našel med surfanjem po netu (kaj vse dela dolgčas :D). Je zelo simpatičen, uporabniku prijazen in ne rabi veliko sistemskih sredstev.
Na namizju ti lahko prikazuje koledar tudi za 3 mesece (trenutni, prejšnji in nasledji mesec). Koledar za trenutni mesec si lahko prilagajaš po mili volji. Poleg tega si lahko nastaviš tudi to, da ti ob desnem robu ekrana prikazuje zapiske (notes). Ima tudi možnost, da si nastaviš alarm ob določeni uri. Skratka dosti funkcij, da bi jih lahko vse tukaj opisal.
Priporočam ti, da poskusiš poskusno verzijo, ki jo lahko najdeš na
http://www.xemico.com/adc/index.html
I can see clearly now, the brain has gone...

Golden eye ::

pa ne rabm namiznega koledarja, ampak čist neki preprostega: da maš za vsak datum eno okno k ti pišejo podatki za določene ure...podobno kot je na mobitelih, sam da je mal bl pregledno in večje:\

Srachko ::

No če mi bo dolgčas, pa se bom mogel slučajno kaj učit za prihajajoče izpite, bom mogoče kaj takega sprogramiral. :D
I can see clearly now, the brain has gone...

Golden eye ::

v kterem jeziku pa?

Srachko ::

Ideja sicer ni slaba, vendar trenutno nimam niti volje niti časa, da bi kaj takega programiral. Če bi pa že kaj takega delal bi naredil v C++ ali pa v Visual Basicu.
I can see clearly now, the brain has gone...

Microsoft ::

A Office Calendar ni vredu? Sicer si pa tak program naredis, ce znas malo programirat. Sam ga glih ne rabim, lahko pa naredim eno tako stvar, ce bo cas. In zanimanje.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Golden eye ::

office colendar?
kje pa je to?

Microsoft ::

Sorry. Sm prehiter pisal... Outlook Calendar.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Golden eye ::

bom pogledu...pa da vidm če mi bo všeč! tnx

sash ::

Sunbird, zadeva je sicer še v zgodnji fazi, vendar za moje potrebe zadostuje ...
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sinhronizacija dveh MS Outlook preko Google Calendar Sync [ne dela]

Oddelek: Programska oprema
71602 (951) lopov
»

[C#] calendar komponente

Oddelek: Programiranje
51211 (1091) noraguta
»

Google koledar

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
378173 (6752) Tody
»

Firefox 0.9 problem

Oddelek: Programska oprema
111113 (904) BC3
»

Dober organizator oz koledar

Oddelek: Programska oprema
102391 (2164) krho

Več podobnih tem