» »

hlajenje mame plate

hlajenje mame plate

nytro ::

eno uprašanje mam, ker sm enkrat slišev da naj bi se hladilo tudi eno čipovje na osnovni plošči in sicer katero je to čipovje,približno kje na plati se to nahaja
,če mi lahko kdo to pove. Imam pa plato advance 9.

Dami ::

Zdej ne vem kak tvoja plata zgleda, sam sej so vse skor enake. To je največji čip, ki je na plati in leži tam zlo blizu procesorja. Ponavad so že kake pobarvane hladilne rebre gor, pri novejših je pa zraven še kak mini ventilator. Sam če ne misliš kej ultra navijat, sploh ni potrebe da bi še kej extra hladil. V bistvu daš ti kak Blue orb gor zarad 'cool faktorja' in ne zarad hlajenja.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

SkIDiver ::

Če boš hladil zarad hlajenja ne pa zarad cool videza nebo nč narobe. Hlajenja ni nikol dost.

alien-w ::

Ce imas trenutno greenija gor (tak mini zelen cooler) bos ze veliko naredil, ce ga bos vzel dol in ga zbrusil potem pa dal spodaj eno dobro termalno pasto.

msmiha ::

Se strinjam za Alien-wjem ampak jaz bi, dal gor blue orba in mu zmanjšal obrate z enim uporčkom tako, da bi postal skorj ne slišen. Aja pa če boš Blue ORBa gor deval ga obvezno zbrusi spodaj drugače bodorezultati še labši kot brez navadne rebre.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

nytro ::

No ja sej pol se mi pa ne splača, ker mam en čist navadn ventilatorčk k sm ga mev prej na procesorju gor,pa sm ga mislu pač ke dat. Aja še eno uprašanje mam, a bi se dalo z boljšim ventilatorjem (trenutno mam gor enga zlatga thermafalka) dosešt da bi lohk celerona navil še bolj, trenutno mam 800@1066 8x133fsb, če dam pa 8x140 fsb mi pol pa ribne ko pride že skor u windovse.

Windi ::

msmiha lahko poveš kaki upor si gor dal, kolko ohmski mislim


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gf2mx400 brez fana

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13874 (727) IceIceBaby
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191341 (1207) Area_51
»

Voodoo - VROČE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401738 (1441) Evil|One
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271546 (1188) Evil|One
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181483 (1192) Binji

Več podobnih tem