» »

Pomoč pri nakupu

Pomoč pri nakupu

Area_51 ::

:)) Prosil bi vas, če mi pomagate pri nakupu in sicer tako, da mi poveste cene..
1. Koliko stane Zalmanov ZM17 za GeForce 2MX 400.(Ali gre to na moje rame, ki so vsi štirje skupaj)Kako se to namontira?
2.Koliko stane FanMte1
3.Koliko stane Blue Orb in kako se ga namontira?
Ker ventilator priporočate velikosti 80x80 in kake so cene.

Te trgovine naj so po sloveniji če se da na obali.
Hvala za pomoč

In če bom še kej rabu pa bom napisal.


LP
Area 51

krucymucy ::

1. ne vem - mislim pa da je namenjen hlajenju GPU-ja
2. poglej cenik mlacom
3. glej taisti cenik, in priporočam crystal orba!
....

Area_51 ::

Ta crystal orb. Kaj je za procesor na plati ali za grafikuljo. Pa če mogoče veš kako se ga nalima gor ina kako se odlima dol prejšnjega?
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

krucymucy ::

Naslednik Blue orba je Crystal orb ... al neki tacga!
Stari hladnjak kr odtrgaj proč s kakim tankim izvijačem vmes med kuler in kartico pa zavrti ... pa mal občutka ne škodi!
Tega pa se nič ne lima, ampak paše v luknje na kartici!!! dve luknji po diagonali gpu-ja ... približno 3.5mm debele!

Area_51 ::

:) Torej če dam šaraufnciger pod hladilno rebro in ga potegnem navzdol bi se moral hladilnik odlepit navzgor in to bbrez škode al morem prav vsak kot posebej odlimat. Tiste luknje pa sem zdej opazil.:8)
Area 51

krucymucy ::

ja bolš da vsak kot po malo!

Area_51 ::

Moj sošolec pa pravi, da je Blue orba dal na ;) kartico. Prejšnega pa je odlepu tako, da je kartico položil v dve najlonski vrečki in jih v zmrzovalnik dal za pol ure. Pol pa je vzel ven in samo odtrgal z roko.
Area 51

krucymucy ::

tko sem jest odtrgu z voodooja, ker drgač ni hotu it! na MX-u pa šou nalahko!
najlonske vrečke - sej so iz polivinila tud dobre ... al pa če ne daš nič, sam se more pol posušit!

Area_51 ::

Možnost je da zraven odtrgaš pol procesorja, če se skup primeta z hladilnikom.:8)
Area 51

krucymucy ::

hmm... ne!:D

Area_51 ::

:D Pol pa na delo ko zrihtam hladilnik. Lotil se bom raje Tistega načina z šaraufncigerjem.
Prej pa sem neki pozabil uprašati. Kako to, da je ta Crystal Orb tolk cenejši od Blue Orba. Je razlika v kvaliteti ali čem drugem.:)
Area 51

krucymucy ::

ja na domačo stran od proizvajalca bo treba

Area_51 ::

:8) Prej te nisem glih dobro razumel. Kaj ti zdej maš na MX-u Crystal Orb ali Blue Orb?? Sedaj ko sem pogledal na njihovo stran in si ogledal podrobnosti sem iz podatkov izračunal, da ta stvar crkne točno po 20083,33333 dneh kar je zelo veliko za tako majhno stvarco.
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

krucymucy ::

Jest mam gor kuler z ventom od starih procesorjev al P1 ... je bolj pocen hladi pa lih tko al pa še bolj!

Area_51 ::

Zdej sem še bolj podrobneje pogledal po njihovi strani in sem opazil še en ventilator z imenom Orange orb kaj misliš o njem in Crystal Orb. Če maš mogoče kake rezultate o teh ventilatorjih.

Pa še neki. Aobstaja kak ventilator ali hladilno rebro za RAM na grafični.:))
Area 51

krucymucy ::

mam tud na ramih ena stara rebra od nekega hladilnika ... to dobiš v kaki štacuni na servisu, ti bodo dal zastonj ... drgač pa v smeti zmečejo!
orange orba pa ne poznam!

Area_51 ::

Doma mam rebra od P 200. Kaj jih dam na pol pol pa vsako polovico na dva RAM-a.

Pri Orang Orbu sem vsaj jaz opazil razliko pri vžigu, ki rabi mislim da 9,5V,Blue Orb in Crystal Orb pa 7V.Pam mal glasnejši je.:\
Area 51

krucymucy ::

jest mam na pol pa po dve rebri od rama skupi! Kar še en tak cooler od P1 in ga dej gor na GPU

R0K ::

Area_51 :

Orange orb: tu je zlo fancy zadeva, ker je svinjsko lušen!! če bi ga lahko dobil v Sloveniji bi že davnaj bil an mojem MXu. Drgač pa so specifikacije ČISTO ISTE kot jih ima Blue orb, le, da je ta malo tanšji. Tist decibel gor ali dol. Itak, ga ne boš opazil.

Area_51 ::

:)) To pomen, da se splača kupit Crystal Orb in na RAM-e dat hladilna rebra od P1.
Area 51


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik za chipset maticne? Kateri?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201276 (933) sash
»

utišanje crystal orb-a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211351 (1072) tx-z
»

Keri fan bi bil najbolj primeren za v3 3500 ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6874 (766) the_unborn
»

Hlajenje Northbridga

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81001 (834) tec
»

8500 Vs. Ti200

Oddelek: Kaj kupiti
391729 (1039) _Xavier_

Več podobnih tem