» »

Vida Petrovčič je zoprna

Vida Petrovčič je zoprna

Double_J ::

A mar ni?

:D

Fizikalko ::

Zakaj že? A si ravnokar gledal Pod žarometom?

Double_J ::

To tud mal. Pa že več let gledam tv ane....

Mislim, da povzroča nemir in nelagodje med gosti ter gledalci, s svojo intonacijo, držo, vmešavanjem itd... običajne zoprnije pač.:\

Lahko pa da samo pri meni, in sem samo jaz alergičen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

perci ::

Tudi meni ni preveč všeč. Mam pa občutek, da zadeve, v katere se spravi, kar obvlada.

Thomas ::

Lani spomladi enkrat sem se ponoči peljal po štajerski avtocesti in nažigal radio SLO1. Bila je oddaja, intervju z njo.

Nazadnje je zdeklamirala neko svojo pesmico, ki jo je napisala še v gimnaziji. Ni bilo ravno za ustavit se in zjokat, deleč od tega pa tudi ne. Pa ne ker bi bila tako slaba, ker je bila tako "realnostna" v najslabšem pomenu besede. Tako kot že ves njen intervju prej. Rekla je recimo "Nad nobeno stvarjo nisem več navdušena, to je slaba plat mojega novinarstva. Vse je slabše, kot se sprva zdi."

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BluPhenix ::

Uh, kakšne sem slišal o njej, dokler sem še delal na RTVju. Ko je prišla snemati OFF v katakombe je bilo baje zelo pestro, so letele beta kasete po celem studiju. Pač ženska je prišla in kar z vrat vrgla kaseto na mizo (včasih je padla na mešalko) in odšla v tiho sobo in kar začela brati. Dokler je človeček nastavil kaseto za snemanje (previjanje in določanje ure) je ženska prebrala že pol prispevka in potem težila kako so nesposobni.

Pa še par takih. Pa tudi s temi njenimi oddajami, najbolj neprijetno mi je bilo ozvočevati njo in njene goste - zaradi nje.

Skratka ..:\ ;(
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Duke_Nuke ::

Njen trademark povezovalni stavek v intervjujih (npr. Omizja ali pa zlasti v Polnočnem klubu kot oddaji bolj poljubnostne tematike) je "no, pa povejte kaj več o tem":))

Skratka, kr neki. Primeren kader samo za Osebne intervjuje z gospodarstveniki, pa še to samo s tistimi, ki po izobrazbi niso ekonomisti.
Experto Credite

hitcher ::

takole ti bom napisal moje osebno mnenje.
Ko se je vida pokazala prvič na tv sem takoj spremenil kanal (kot danes storim, ko prikažejo kakšnega xxxxxxxxxxxxxxxxx),
enkrat sem se pa zadržal in pogledal neko oddajo, ki jo je pač
vodila do konca in moram priznati:
- ženska se zelo temeljito pripravi na oddajo
- je brez dlake na jeziku
- ve kaj govori
- se ne pusti kar tako zmesti
- vpraša tudi tisto, česar si marsikateri novinar ne upa vprašati.

Z drugimi besedami:
- hvala k**** da imamo vido in njej nekaj podobnih novinarjev,
ki so pravi novinarji..

moje mnenje pač

kopernik ::

Moje mnenje je, da spada ZA in ne PRED kamero. Naj bo šefica v pisarni, urednica, karkoli, samo naj ne bo pred kamero. Ne zaradi nesposobnosti obvladovanja tematike, temveč zaradi nesposobnosti nastopanja. Čeprav bi se kaj dalo reči tudi o njenem poglabljanju v tematiko, saj se mi je v eni oddaji zdelo, da nima blage veze o področju (o katerem sam veliko vem). No, to je bilo že leto ali dve nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slak is back! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34555240 (35178) imagodei
»

Resnična resničnost, part 110 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
10410744 (6887) CaqKa
»

Resnična resničnost (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
20019369 (12461) BigWhale
»

Resnična resničnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
654323 (4323) BigWhale

Več podobnih tem