» »

Konjak in cigara

Konjak in cigara

Kebab ::

Prijatelj praznuje rojstni dan.

Rad bi mu kupil en dober konjak in cigaro (kubanko).

O konjaku nimam pojma - mi lahko kdo priporoča kakšno znamko in kar je še bolj pomembno - kje v Mariboru se dobi.

CWIZO ::

Ok mene pa zanima, kje bos dobil kubanko:P (resno)?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Dr_M ::

sicer na konjak se ne spoznam kej dost, ampak vem, da je edn najdrazjih pr nas Hennessy Cognac.
za prave kubanke pa nevem, bos bl tezko to pr nas dubu.

Kebab ::

Ne vem, saj ne rabi biti ročno zvita in od Castra požegnana.
Naj bo le debela in čimbolj kvalitetna. Bolj me skrbi za konjak...

mescaline9 ::

A si res pripravlen dat tolk:)) To bo enih 10k za vse skupaj. Ce hoces samo cigaro lahko vzames "Independent", ki je dobrega okusa, ce pa hoces prav kubanko pa Monte Cristo, sam ta te ne pride pod 5k. Vprasanje ce jo sploh dobis v single packu.

Nejc Pintar ::

Zelo veliko izbiro cigar in alkoholnih pijač ima Tabacco&Spirits v Kranju. Samo je verjetno predaleč.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Marc` ::

Menda majo neke cigare tudi v Cantanteju (bar al karkoli je že) v Mariboru:D.
Samo nevem, kakšne so..

CWIZO ::

Independed cigare so meni dokaj zanic...

Tobaco&Spirits ima pa res vse ja.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Kebab ::

Hvala za hitre predloge :)

Hennessy Cognac bo ta pravi ja, hvala! Sem se že pozanimal, imajo 2 varjanti, za 5 in 7 jurjev v Intersparu. Zraven je tudi dobro založena trafika, vem da imajo tudi cigare. Independet je kar dobra opcija ja... 5k za cigaro pa je res preveč, razen če se pišeš Broz :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kebab ()

GregiB ::

Osebno mi je Remy Martin boljši od Hennessy-ja, je nekako bolj "svilen" okus... pa za moje pojme je tud pakunga lepša...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Kebab ::

Aha, za Remy Martin bom pogledal če ga imajo in se potem odločil.

zee ::

moj glas za Monte Cristo cigaro :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zeberdee ::

Cohiba cigara. Zavojcek s petimi cigarami 35 jurjev.

mi345 ::

Sej lahko kupis tudi eno samo. npr, v Nami. Pa res posezi po Cohiba cigarah. So daleč najbolj cenjene tako v evropi kot po svetu.
Amerika jih celo prepoveduje zaradi embarga nad Kubo.

Drgač pa sem imel možnost kadit kar nekaj vrst kubanskih cigar tekom zadrževanja po Havani. Res Cohibe so naj naj. Z njimi ne moreš zgrešiti.

LP, M.

Nejc Pintar ::

v T&S se AFAIK da vse cigare dobit posamezno
Lahko je biti prvi, če si edini!

jarre ::

Poglej to stran in poišči kaj primernega v Sloveniji...

tec ::

Remy Marten in ravno "dober" konjak. Meni se sicer dopade, ker je bolj cokoladast, sam poznavalci pa pravijo, da ni to to. Courvoisier bi bil morda tudi dobra izbira, ga nekateri zelo hvalijo. Sam ce tvoj prijatelj nima izkusenj s konjakom, je cist vseeno kaksnega mu das. Razlika se opazi sele po mal daljsem okusanju. Pravtako je pri cigarah, ceprav je tukaj ze dosti razlike med znamkami. Ce je pa kaksen poznavalec, potem pa mal pospejaj kaj ima doma :-)
Pa skarice za cigare ne pozabi in gorilnik za konjak ;-)

#000000 ::

COHIBA jih je kr neki vrst. LP

Zeberdee ::

No, samo za primerjavo, na Kubi je 5 cigarl Cohiba Siglo || 22 €.
Pri nas je ena 6000 SIT.

Ponosni lastnik, Duro

Tear_DR0P ::

skenderbekje zelo dober konjak, vendar se ne uvršča med prave konjake
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

G[e]c ::

Hennessy konjak mu kupi mislim da je cena v intersparu v citparku okoli 7000 sit. Flasa zgleda super, vsebina pravtako:)

Glede cigar je pa bedno da das za eno cigaro tok k za cel konjak, kupi mu raj kaksen cigarilose zraven al pa kaksne bolj poceni cigare.

ovdje kokoš ::

se moj mnenje, v zadnih parih letih sm pokadil ze kr neki cigat, pejt v lj, centr, trubarjeva, tm bos najdu mejhno stacuno kjer dela mudel Joško iz reklame za union, tista z muho pa natalijo prepovedano. prodajalcu rec da bi rd neki fajnga, magar sladkega, se se najbol kadi, pa priporocam ti kratko debelo, k so trse pa se leps kadi.

kr se pa pjace tice, sej konjak je kul, pa stilerski, vam bo pa najbrz velik bol malibu + cocacola, men osebno je to must alko pjaca s cigaro, k po konjaku bos se zmer zejn pa se bl te bo vse pekl, malbu kola pa lepo pohladi, aja pjaca more bit valda ledena

velik uzitka ti zelim pr kajenju :D
jebi ga

Blazzz ::

courvoisier in cohiba, ne moreš zgrešit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konjak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8418804 (1087) Yossarian
»

Tudi rum je lahko odlična pijača (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13831469 (3503) FrankSinatra
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656083 (8225) Baja
»

Trenutek v življenju

Oddelek: Loža
202282 (1168) jype
»

Darilo

Oddelek: Loža
112864 (2470) Tomas 33

Več podobnih tem