» »

Ne morem zbrisati datoteke!

Ne morem zbrisati datoteke!

jastreb ::

pozdravljeni!

z emulom sem downlaodal en film, ki pa ne dela zato ga hočem zbrisat. te datoteke ne morem zbrisat, ne morem je vrčti v koš in pol zbrisat, niti premaknit je ne morem, ker vedno napiše da datoteko uporablja nek program, kar pa ni res. samo če poskusim zbrisat datoteko mi odtakrat dalje dela računalnik zlo, zlo ,zlo počasi dokler ga ne resetiram. ko ga resetiram dela spet OK. ko pa kliknem na tisto datoteka pa spet počasi. zbrisati pa je tudi ne morem.

kaj narediti?

MyName ::

Za zbrisat probaj totalcommanderja. Pa priporočam pregled sistema s antivirus in spyware programi.
Abit IP35 E, Intel dual E2180 @ 10x340MHz daily, 10x400Mhz max
2x Supertalent 6400 @510MHz cl5,5,5,15
ATI Radeon HD 3850 @720/920Mhz

jastreb ::

antivirusni program AVG ni našel nič.

če ima kdo še kak predlog, naj samo napiše. bom poskusil malo kasneje, ker zdaj pišem neko poročilo

hvala za nasvete!
jastreb

Cy1 ::

File odstrani z Moveonboot sej je freeware.
Cy1

Mihc ::

Rastart-aj mašino-->odpri nerota-->poišči datoteko in jo izbriši! To je vse!



LP, Mihc
Življenje je lepo če ga živiš!Se splača!!

waLkeR^! ::

Uporabi Unlocker - Direct2Drive pač tista datoteka ki je ne moreš uporabljati, samo z desno klikni in klikni na unlockerja! ;)
Don't annoy me. I can be really really strange.

farko ::

Problem je zelo enostaven.Naredi takole pa bo delovalo.Naredi ponovno zagon in predno boš startal internet pojdi v mapo kamor ti downloada pa ga zbriši potem pa izprazni koš.Tud men je to dvakrat se naredil pa sem ga zbrisal.Za to pa je kriv trojanc tak da je dobro pregledat potem ko si ga zbrisal z antivirusnim programom.
Povej če ti bo zratal.
farko

Taras_Bulba ::

Lahk pa poskusiš še:

Desni klik na datoteko -> properties -> security -> gumb Advanced -> Owner -> preklopi na tvojega uporabnika. Potem pa še na zavihku Effective permissions -> Select -> tvoj uporabnik -> OK -> OK...

jastreb ::

naredu sem tko kot je rekel farko in je takoj šlo brez problema


hvala vsem za nasvete, samo ni se mi dalo dl nekih programov in sem poskusil na farkov način ki je tudi najbolj enostaven in je takoj zbrisalo datoteko
jastreb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388302 (7416) Yossarian
»

Dve datoteki sta nagajivi

Oddelek: Pomoč in nasveti
10909 (742) x1x1x1
»

Kako odstraniti trojanca?

Oddelek: Pomoč in nasveti
154676 (3046) AlexUS
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339713 (14695) brainiac20
»

Trj/Pibesa.A, kaj ta virus naredi

Oddelek: Pomoč in nasveti
251737 (1305) Dead_Eye

Več podobnih tem