» »

si navigator

si navigator

divx man ::

Zdravo!!

Torej pri simobilu je ta nova akcija za si navigator. Zanima me ali lahko to navigacijo uproabljam če sem naročnik pri mobitelu vendar imam telefon odklenjen na vsa omrežja???
Če je že kak uporabnik tega navigatorja se lahko malo razpiše kako sploh zgleda in če se splača kupiti si navigator!!!!

LP

JOKER ::

Kolikor sem jaz seznanjem s to zadevo lahko uporabljajo SAMO simobil naročniki oz. uporabniki. Če se motim naj me kdo popravi .

Mislim, da je ta "Low Budget" zadeva skoraj nekoristna vsaj zame ko gledam iz zornega kota, ker pač uporabljam za navigacijo dlančnik in navi program kot se šika.

VEČ TUKAJ ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

divx man ::

Meni osebno se zdi ta zadeva zelo zanimiva in koristna vprašanje je samo koliko so velike mape ki jih prenašaš, ker če so prevelike je potem vse skupaj predrago glede na to da je tarifa 1SIT/kb. Ali mogoče kdo ve če v bližnji prihodnosti kaj podobnega pripravljajo tudi pri mobitelu???

vidi ::

Mene pa zanima, ali je mogoče telefon tako odklent, da bi deloval kot samostojna GPS naprava, ne pa da se mora zraven še nekaj na telefonsko omrežje povezovat. Skratka ali je mogoče ta dva telefona, ki jih simobil ponuja uporabiti za gps brezplačno, seveda pod pogojem da imam na telefonu naložene karte in ustrezen software.

V čem je sploh point si.navigatorja? Kakšno storitev ti simobil tukaj sploh ponuja (razen downloada map/kart) če pa se telefon poveže na satelite s posebnim sprejemnikom in te sateliti očitno niso v lasti simobila. Katerega hudiča Simobil tukaj dejansko zaračunava, če že maš vse karte npr. naložene??? Zakaj naj telefon ne deluje kot ostale navigacije (brezplačno)???
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

niga ::

Mobitel to tudi ze kar nekaj casa ponuja, in sicer Mobikompas
Na telefone z Symbianom se da nalozit gor recimo Program TomTom in karte in je zadeva brezplacna, samo se GPS Bluetooth rabimo.

dolegar ::

Da ne odpiram nove teme, ima do mogoče informacijo koliko podatkov se prenese v eni uri delovanja navigatorja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najceneje do navigacije, GPS sprejemnik? Katerega?

Oddelek: Kaj kupiti
174672 (4178) icko
»

nokia n95 in navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
335085 (3941) kiFni
»

Google predstavlja novost: GPS Simulator

Oddelek: Novice / Windows Mobile
465248 (5246) mrkva1
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517166 (12893) AtKo
»

Navigacija + GSM = stroški?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61331 (1226) mn

Več podobnih tem