» »

Asus extreme ax550

Asus extreme ax550

Ethical ::

Zdravo!

Najbols d kr od začetka.
Kupu sm nov komp.Amd64 3000(939soket),1.5Gb Ram, asus iNvidia enforce4,grafa Asus extreme ax550(ma pa od radeona x300 cipe).Gor mam win xp service pack2.Problem je pa v graficni.Recmo grafa mi navadn dela če navadne aplikacije uporablam,ki niso graficne zahtevne,ksn word,al pa msn.Če pa recmo zaženem COD2, mi pa šteka pr minimalnih nastavitvah.Ne sprasujte ka se zgodi ce dam vecjo resolucijo od 640×480.bedno ane.Zej pa kaj sm probov:
Probov sm posodobit driverje za grafo.Baje mam najnovejše.
Probov sm posodobit čipovje, baje najnovejše
probov sm še enkrat driverje za grafo pognat, še zmerej je blo isto
probov sm še enkrat oz dvakrat formatirat komp, ne boste verjeli, isto kot preh.
enostavano mi noče lepo delat na špilih.Pomoje je ta grafa dost sposobna da bi saj resolucijo 1280×1024 pa mogoce se ksne druge graficne efekte, prenesla kot za macji kašelj.Prej na tastarmu sm pa isto mu amdja pa še enkrat ok man rama pa radeona 9200 pa mi je delal bolš k mi zej!!!Aha, pa še neki, grafa je na PCI-e vodilu.Ok zej pa mislm d sm nazorno povedov kaj hočm.Lepo bi prosu če mi lahko na kkršn kol način pomagate to rešet.

LP, primzy
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

Super Sonic ::

"enostavano mi noče lepo delat na špilih"

khm, pa poglejmo:
Posreduješ dotično grafično kartico.

Zdej potrebno te bo razočarat, a grafika ima 64 bitno vodilo. Iz tega sledi, da je bil tvoj prejšni R9200 verjetno (zaradi 128 bitnega vodila) nekaj hitrejši.


Zamenjaj grafiko in doživel boš katarzo. No, vsaj ramu in ostalim stvarem boš pustil, da opravijo svoje delo...:D


Sedaj ga namreč ne morejo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Ethical ::

Vodilo je 128 bitno.

šit ane.Zajebu sm se.Kero grafo pa priporočaš?Drgac se dost ukvarjam z grafiko(pro-e,max).

Sam to je cudn.Mislm na cod2 mam use na low, pa nobenih efektov nimam vkucenih, pa mi se takrat slab dela.Pomoje je neki v nastavitvah.

Pravš pol d je bla prejšna grafa (radeon 9200) bolsa?

Zakaj pol zravn niso dal od radeona in so dal od assusa?

kako si prsli do tega d more kartico nardit asus, ceprov ma dele radeona?

LP, primzy
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

Super Sonic ::

Asus pravi da izdelujesamo ti dve verziji X550.

Extreme AX550GE/TD naj bi premogel 128 bitno vodilo, ASUS Extreme AX550/TD pa ne in ima 64 bitno vodilo. Potem pa imava težavo. Namreč ASUS Extreme AX550 posreduje čip, ki leži na radeonih 9550 in ne na X300.

X300 pa Asus izdaja na sledečih karticah.

Torej, naprej ugotovi kaj imaš.

"Sam to je cudn.Mislm na cod2 mam use na low, pa nobenih efektov nimam vkucenih, pa mi se takrat slab dela.Pomoje je neki v nastavitvah"

Ob 64 bitnem vodilu to ni nič čudnega.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Ethical ::

Chip type:Radeon x300
DAC type:internal DAC(400Mhz)
adapter string: Asus extreme AX550 series
bios information::BK-ATI ver008.015.139.000


""Sam to je cudn.Mislm na cod2 mam use na low, pa nobenih efektov nimam vkucenih, pa mi se takrat slab dela.Pomoje je neki v nastavitvah"

Ob 64 bitnem vodilu to ni nič čudnega"

CE pa ni 64 bitn, ampak 128.Mogl bi delat.Poleg tega je pa ta kartica grajena na nojvejsi tehnologiji, in bi po logiki mogla delat.

LP, primz
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

Super Sonic ::

No ja...

Test najnovejše tehnologije...


Kaj pa ostali zadeve? Frekvenca GPU? Zdej da je 128 bitno ti lahko samo verjamem.

Drugače pa pri COD 2, upam da si uspel spremenit na dx 7 in da nimaš naštiman da dx 9... :\ ...

Kaj pa ostali špili?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Radeon 4770 končno na police

Oddelek: Novice / Grafične kartice
284013 (2225) Dr_M
»

DirectX10 kartic za AGP le ne bo?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
303830 (2679) ender
»

razvrstitev radeonov

Oddelek: Kaj kupiti
442600 (1536) jest10
»

zamenjava R9550 za..? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1417164 (5396) sid911
»

Primerjava: Kaj je boljše? Radeon 9200 (128mb) ali GF Fx 5200 (128mb) (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
744944 (3985) SavoKovac

Več podobnih tem