» »

Problem : BitComet in filelist.org

Problem : BitComet in filelist.org

lars88 ::

Pozdravljeni!

Imam problem z BitComet- om .( zadnjo verzijo ). Vse torrente downloadam normalno in program mi lepo dela.
Problem se pojavi ko vlečem dol z strani [x] . File lahko downloadam , samo na koncu ko je file na disku
ga ne morem odpreti. Na spletni strani [x] mi ne zazna uploada niti downloada, tako da mi ratio ostane ves čas isti.
V BitCometu se mi ob filu z spletne strani filelist.org pojavi naslednje obvestilo:

Error: Tracker Response Error:Banned Client, please change your client in Tracker: [x]
Imam nov zmogljiv PC in net linijo do 10 Mb/s ( študent)

Zanima me kako rešiti problem!

Lep pozdrav!

#000000 ::

BTW ne vem kaj študiraš ! Predlagam da prvo izpiliš znanje eng language in se nato prepustiš študiju 'karkoli že študiraš' OK. nam težil samo a res ne gre prebrat-razumet enga bogega stavka

Error: Tracker Response Error:Banned Client, please change your client in Tracker:

Brez zamere in LP

mkonci ::

Na začetku, če se ne motim je to proti pravilom!


Med nama, naj ti povem, da sem opazu da je filelist zasteku, zato niti ne pristeva in ne odsteva Ratio!!!!! A ni to super, lahko d...:D

alexz ::

bitcomet so prepovedali na veliko privatnih trackerjih. http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=3319. jaz vam priporočam da presedlate na utorrent.8-)

Pacient ::

Samo en majčken problem bo, ko bo tracker spet ok bo tvojemu aacountu prištel vse GB ki si si jih pretčil....sicer pa res je Bitcomet 0.60 je banned. Sam sem prešaltal na Bittornado ker je precej simpl pa še sesuva se ne.

OmegaBlue ::

Obstaje že tema o bittorrentu - uporabi jo. In zelo močno ni zaželjeno objavljanje strani z nelegalnimi vsebinami.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896467587 (17723) Rias Gremory
»

utorrent.com shekan?

Oddelek: Omrežja in internet
101584 (1168) amigo_no1
»

Dopis ISP - nelegalna distribucija vsebin preko torrenta

Oddelek: Omrežja in internet
346763 (2118) Sade
»

uTorrent problem

Oddelek: Programska oprema
143031 (2282) Andruxa
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115046 (12176) simnov

Več podobnih tem