» »

**ADSL POD 512K??**

**ADSL POD 512K??**

clovecek ::

lep pozdrav

Am imam en problem živim predaleč centrale, ki bi mi omogočala priključitev adsl-ja (cca 7-8km)
ta teden pa sem govoril z enmu kolegu na siolu, in mi bo zrihtal da mi bodo prišli narest meritve.
Me pa zanima, če se da adsl iti tudi pod 512k uploada, kolikor je najmanjši možni paket, saj je tedaj verjetno več možnosti da bi mi stvar delovala?!
zanimivo isdn 128k mi pa lavfa brez problema. k men se gre bolj za fiksni strošek kot za hitrost.
NO KEYBOARD FOUND
PRES C TO COUNTINIOUS.
;)

Senitel ::

Pod 512K downloada ne bodo šli ti praktično garantiram (sem se tudi jaz pogovarjal s Telekomovci ker sem v isti situaciji). ISDN seveda dela brez problema ker je ADSL in ISDN ločen. ADSL deluje na višjih frekvencah od ISDN-ja, ki so bolj dovzetne za motnje.

toncek_95 ::

Enkrat sm na netu zasledu da ma ena firma del-up neomejen dostop sam je bla cena skor tolk kot adsl. Sam se ne spomnm ke sm to vidu

jurre ::

@toncek_95
to ima dost firm, vendar moras pri vsaki se placevat impulze, tudi ce pise neomejen paket.

Bakunin ::

zastonj Internet ne pomeni vedno zastonj impulze.

zu_dr ::

clovecek

Tem paketom se reče varebilni paketi. Obstajata dva 128/64 in 512/128 to so najmanjši paketi, ki se jih da nastavit na DSLAMIH. 128/64 pa ne vem če boš dobil pri siolu.

clovecek ::

Tem paketom se reče varebilni paketi. Obstajata dva 128/64 in 512/128 to so najmanjši paketi, ki se jih da nastavit na DSLAMIH. 128/64 pa ne vem če boš dobil pri siolu.

caki kk zdej to?
NO KEYBOARD FOUND
PRES C TO COUNTINIOUS.
;)

clovecek ::

aha a pol da se pa nastavit to?
pa poznas kak primer, oz. kwa wse je potrebn ta se to zrihta?
NO KEYBOARD FOUND
PRES C TO COUNTINIOUS.
;)

zu_dr ::

Če ti tle ne rata vpraši unga kolega na siolu keri isp ima adsl preko vpn . Več ti ne morem povedat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

najugodnješi stalni dostop

Oddelek: Omrežja in internet
91209 (848) Gandalfar
»

Najcenejši ne-ISDN ali ADSL dostop

Oddelek: Omrežja in internet
81164 (847) Gandalfar
»

ADSL za dijake,študente

Oddelek: Omrežja in internet
251932 (957) CCD
»

Arnes in kabel

Oddelek: Omrežja in internet
201896 (1636) Hux
»

ADSL URADNE SIOL CENE (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615401 (3840) Reso

Več podobnih tem