» »

prenosnik - ekran nekaj zajebava

prenosnik - ekran nekaj zajebava

jurem ::

zivjo,

kaj kasn pozna ksn ugoden servis za prenosnike u lj al pa ce ma ksn pameten nasvet....namrec, ekran me nekaj zajebava...ubistvu ko ekran zapres se ubistvu ne ugasne ampak se potemni, mislim da se nekaksna lucka k je zadaj za ekranom ugasne in se ekran potemni in pol ko ga udpres se nazaj posvetli ....no in pr meni je skoz potemnjen...tudi takoj ko przgem racunalnik, se preden so windowsi nalozeni je takoj zatemnjen, tko da software(driverji) je ok....bojim se da me bo drgao stalo ;( rad bi dubu ksn bl poceni servis k pooblasceni servisi so mende ful dragi...drgac pa mam acerja....
hvala za odgovor,

lp,
jure

Phoebus ::

Ja lahko je lampa, lahko je štarter, lahko je kaka žica nacvikana, lahko pa je tipka da je displej poklopljen pokvarjena.

Iz izkušenj je najbrž kaka žička, kar ni drago....če je pa lampa....zna bit malo dražje.

Servisa pa žal ne poznam nobenga takega, pod kozolcem...

bili_39 ::

Poskusi poiskati nadgradnjo firmwara za računalnik ali grafično kartico. Nekateri prenosniki so imeli te težave..

Razen seveda, če je prenosnik še v garanciji. Potem naj se raje na servisu zezajo.
lp

jurem ::

aha....ok hvala.....ja upam d je res ksna zicka precvikana....hmm...ce je pa zarnca....a morde se ti kej sanja kulku stane prblizno?

lp,
jure

cojss ::

Evo ti žarnco: eBay

bili_39 ::

Poišči malo po forumu. Pred časom je en hvalil enega serviserja, ki je precej ceneje porihtal zadevo kot pa uradni servis. Če se prav spomnim, je šlo za cca. 25 kSit (menjava žarnice in servis).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Meritev napetosti na osvetlitvi LCD-ja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
141747 (1194) mojca
»

Prenosnik stvarna napaka

Oddelek: Loža
423851 (3186) RejZoR
»

Prenosnik - problemi z ekranom

Oddelek: Pomoč in nasveti
71252 (970) matejkreuch
»

Težave z LCD zaslonom prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
898406 (5791) denci
»

Ugašanje monitorja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
181677 (1443) stromar

Več podobnih tem